Quote (Boruvka_01 @ Sat, Mar 8 2008, 01:09pm)
chjo asi budu muset zacit toto forum nejak sledovat protoze kdyz se pulka lidi z battelu sejde tak blizko me a JA O TOM NEVIM takje to docela pech, zasla bych se ba vas alespon podivat...tak kdy to bude priste? :-D
nevime.. naky datum kdy to konecne nikdo nezatahne.