Quote (Enigmma @ Thu, Feb 14 2008, 04:47pm)
Tak jako já fotbálek už hraju nějakej ten rok.. Ale poslední dobou na to dost kaslu : /
Jo a mě bys jen tak neprodal.. Bych se nedala

hehe dobře sranda končí doufam že tam pojedeš
chce to udělat new topic kdo tam 100% pojede kde sraz ? u anděla? kdo pro mě půde na hlavák atd

datum a čas by bylo dobré taky zveřejnit