d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pojdte Na Sraz Henklbachové > Varlata Na Bidle
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 14 2008 11:03am
Quote (Enigmma @ Thu, Feb 14 2008, 04:47pm)
Tak jako já fotbálek už hraju nějakej ten rok.. Ale poslední dobou na to dost kaslu : /

Jo a mě bys jen tak neprodal.. Bych se nedala smile.gif

hehe dobře sranda končí doufam že tam pojedeš

chce to udělat new topic kdo tam 100% pojede kde sraz ? u anděla? kdo pro mě půde na hlavák atd biggrin.gif datum a čas by bylo dobré taky zveřejnit
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Feb 14 2008 11:23am
Quote (Lua @ Thu, 14 Feb 2008, 18:03)
hehe dobře sranda končí doufam že tam pojedeš

chce to udělat new topic kdo tam 100% pojede kde  sraz ? u anděla? kdo pro mě půde na hlavák atd biggrin.gif datum a čas by bylo dobré taky zveřejnit


ja myslel, ze sis to z minula zapamatoval? biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 14 2008 12:16pm
Quote (Rapyjer @ Thu, Feb 14 2008, 05:23pm)
ja myslel, ze sis to z minula zapamatoval? biggrin.gif


omyl je skutečnost biggrin.gif a vem sebou foták s baterkama a kartou biggrin.gif at zbytečně nemusíš stracet něco jiného biggrin.gif

This post was edited by Lua on Feb 14 2008 12:16pm
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Feb 14 2008 12:49pm
Quote (Lua @ Thu, 14 Feb 2008, 19:16)
omyl je skutečnost biggrin.gif a vem sebou foták s baterkama a kartou biggrin.gif at zbytečně nemusíš stracet něco jiného biggrin.gif


nj tentokrat se snad polepsim wink.gif
Member
Posts: 1,360
Joined: Dec 10 2007
Gold: 8.00
Feb 15 2008 05:45am
Quote (ghetofu @ Wed, Feb 13 2008, 08:28pm)
fotbalek se snad neprotaci smile.gif a btw jestli pojedu tak se teste ze budete brecet u toho fotbalku smile.gif 10:0 a podleza se!


hh tak to budu muset prijest at vidis ze i v liberci se hraje wink.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 15 2008 05:47am
A já nemůžu.. sad.gif(( Krucinal...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 15 2008 06:17am
Quote (Enigmma @ Fri, Feb 15 2008, 12:47pm)
A já nemůžu.. sad.gif(( Krucinal...


výhovorky !
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 15 2008 07:24am
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 15 2008, 12:17pm)
výhovorky !


Tsss... To není pravda víš... Jsem se i už docela těšila... : /
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 15 2008 01:14pm
Quote (Enigmma @ Fri, Feb 15 2008, 01:24pm)
Tsss... To není pravda víš... Jsem se i už docela těšila... : /


si mě nasrala! sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll