d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kolik 5-ti Letych Deti Najednou Byste Zmlatili?!?
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 2 2008 12:58pm
Quote (Sobcz @ Fri, 25 Jan 2008, 13:40)
no esli nepiješ nic jinýho tak si troufám tvrdit že tvoje játra zamávaly a radši odplavaly.. ty alkáči ! ^^


jedinej poradnej alkac tady je MikeOV... a ten dostal ban na jsp za browsing v opilosti wink.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 2 2008 04:35pm
ted??

tolik kolik bych se mi jich pod ruku dostalo
Member
Posts: 5
Joined: Jan 13 2008
Gold: 0.00
Mar 26 2008 06:49am
21 ale jsem porad jeste mladej ohmy.gif
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Mar 27 2008 05:12am
ha a ja se lekl ze nejen ze tu je zakldka tak i skolka smile.gif
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Mar 27 2008 03:30pm
Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 21:49)
prej do nemocnice berou s mononukleozou jen kdyz nemuzes dejchat nebo mas hodne poskozeny jatra .. ani jedno sem nemel ale bohuzel sem vsechno okolo... nemoh sem polykat tudiz skoro pit ani jist + zanet stredniho ucha + uzliny jak tenisaky tzn tejden beze spani + neskutecne zahlenenej + vlastne tejden nonstop teploty v rozpeti od 37,5 - 39,7 ..... jako fakt sem ted uplna troska sem rad ze se posadim ke kompu na zidli.


Já si tim taky prošel, ale u mě to bylo naopak - oni mě do nemocnice chtěli a já tam nechtěl, podepsal jsem si že to mam na vlastní riziko a šel domu smile.gif A doma jsem si prospal skoro celý léto 2004.

k tématu:
You could take on 18 five year old kids in a fight.

@ Reaper: z tebe bude jednou vyhazovač =)
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Mar 30 2008 03:35pm
23 lol^
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 31 2008 02:53am
Quote (Sobcz @ Thu, Jan 24 2008, 10:52pm)
j to byl ten pred kerym bych v podchodu v noci zacal zdrhat .. biggrin.gif toho si pamatuju ^^


ja bych pred nim zacal zdrhat i na vaclavaku plnem lidi..
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 3 2008 03:55pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 31 Mar 2008, 09:53)
ja bych pred nim zacal zdrhat i na vaclavaku plnem lidi..


hehe smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll