Quote (Sobcz @ Thu, 17 Jan 2008, 21:49)
prej do nemocnice berou s mononukleozou jen kdyz nemuzes dejchat nebo mas hodne poskozeny jatra .. ani jedno sem nemel ale bohuzel sem vsechno okolo... nemoh sem polykat tudiz skoro pit ani jist + zanet stredniho ucha + uzliny jak tenisaky tzn tejden beze spani + neskutecne zahlenenej + vlastne tejden nonstop teploty v rozpeti od 37,5 - 39,7 ..... jako fakt sem ted uplna troska sem rad ze se posadim ke kompu na zidli.
Já si tim taky prošel, ale u mě to bylo naopak - oni mě do nemocnice chtěli a já tam nechtěl, podepsal jsem si že to mam na vlastní riziko a šel domu

A doma jsem si prospal skoro celý léto 2004.
k tématu:
You could take on 18 five year old kids in a fight.
@ Reaper: z tebe bude jednou vyhazovač =)