LOL, Leri, ty jses Lump, takovej typek

btw to jsp a d2 v monitorech si tam dodelal co?

Jsou to Chlupaty Knedliky ofc
To reap: Me buchty berou, knedlici este vic

To 16 lety hoper: No tak dechovkarum se smeju jak cyp a muzou bejt sebelepsi etc...
This post was edited by Josefista on Nov 28 2007 09:33am