Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:53pm)
ghetto failed
i lidi co me nemusej rikaj, ze mam pravdu, jsi az moc egoisticky blbecek, co nedokazu uznat, ze nema pravdu.
jsi proste dite.
afk
Tak jsem teda egoisticky blbecek. A ted mam asi jit brecet ze?

Ok jak chcete. Uz zde nebudu postovat.