d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 08:01am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:53pm)
ghetto failed



i lidi co me nemusej rikaj, ze mam pravdu, jsi az moc egoisticky blbecek, co nedokazu uznat, ze nema pravdu.
jsi proste dite.


afk



Tak jsem teda egoisticky blbecek. A ted mam asi jit brecet ze? biggrin.gif Ok jak chcete. Uz zde nebudu postovat.
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Nov 25 2007 08:03am
viki, uz ho nech bejt a ty gheto, ty mi dej donate ^^
Member
Posts: 229
Joined: Nov 24 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 09:20am
rotfl
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 25 2007 12:14pm
Ztratili jsme gheta sad.gif a nahodou gheto je pekny klucina smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 25 2007 01:26pm
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 02:01pm)
Tak jsem teda egoisticky blbecek. A ted mam asi jit brecet ze? biggrin.gif Ok jak chcete. Uz zde nebudu postovat.


ghetouši budeš tu postovat
nevim o co go ale je to jen forum
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 03:50pm
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 02:01pm)
Tak jsem teda egoisticky blbecek. A ted mam asi jit brecet ze? biggrin.gif Ok jak chcete. Uz zde nebudu postovat.


ne, mel by jsi si uvedomit, ze nejsi cetrum sveta a ze jsi jen clovek co taky muze udelat chybu.


ja vim, ze to pro Tebe bude hodne tezke, ale zkus stim nejak zit.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 03:59pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 10:50pm)
ne, mel by jsi si uvedomit, ze nejsi cetrum sveta a ze jsi jen clovek co taky muze udelat chybu.


ja vim, ze to pro Tebe bude hodne tezke, ale zkus stim nejak zit.


smile.gif vagina says word
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll