d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 5 2007 07:22am
jinak musim souhlasit sga a sg1 je supr, koukám na sga 4. season a moc mě to nebere..
Mechanickej pomeranč je docela kultovní smile.gif
Pulp Fiction sem viděl před lety, to mi nic moc neříkalo, tak sem to pučil včera a fakt mazec
Další gozu filmy: Godfather, Forrest Gump, Scarface.. je ji ch dost wink.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 5 2007 08:09am
Quote (Esantin @ Wed, 5 Dec 2007, 14:22)
jinak musim souhlasit sga a sg1 je supr, koukám na sga 4. season a moc mě to nebere..
Mechanickej pomeranč je docela kultovní smile.gif
Pulp Fiction sem viděl před lety, to mi nic moc neříkalo, tak sem to pučil včera a fakt mazec
Další gozu filmy: Godfather, Forrest Gump, Scarface.. je ji ch dost wink.gif


Jediny Scarface sem nevidel z toho co tu pises... prej je to same Fuck smile.gif Je to lepsi nez Kmotr Esantine?

This post was edited by Josefista on Dec 5 2007 08:09am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 5 2007 08:23am
Quote (Josefista @ Wed, 5 Dec 2007, 15:09)
Jediny Scarface sem nevidel z toho co tu pises... prej je to same Fuck smile.gif Je to lepsi nez Kmotr Esantine?


Mam hrozně pomalej net, tak si dost rozmejšlím co mam stahnout, Scarface mě dost lákalo, sem to stahnul ale s německym dabingem což dost snížilo zážitek.. Nevim jestli je to lepší než kmotr.. Je to z 80. let Miami, z her mi to hodně připomínalo GTA Vice City. Takže je to něco jako srovnávat Vice City a Mafii biggrin.gif, ale nevim jestli je to odbrý přirovnání, určitě to stojí za zkouknutí.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 5 2007 09:07am
Quote (Esantin @ Wed, 5 Dec 2007, 16:23)
Mam hrozně pomalej net, tak si dost rozmejšlím co mam stahnout, Scarface mě dost lákalo, sem to stahnul ale s německym dabingem což dost snížilo zážitek.. Nevim jestli je to lepší než kmotr.. Je to z 80. let Miami, z her mi to hodně připomínalo GTA Vice City. Takže je to něco jako srovnávat Vice City a Mafii biggrin.gif, ale nevim jestli je to odbrý přirovnání, určitě to stojí za zkouknutí.


jj me to prislo jak kdyz je to podle vice city .. hlavne ten konec smile.gif
dost dobrej film , doporucuju.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 5 2007 09:13am
Quote (Karbec @ Wed, 5 Dec 2007, 16:07)
jj me to prislo jak kdyz je to podle vice city .. hlavne ten konec smile.gif
dost dobrej  film , doporucuju.


ale to ti přijde ptž si asi hrál dřív vice city a potom až tos viděl, teda u mě to tak bylo
spíš to bude že vice city je podle toho wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 5 2007 09:15am
Quote (Esantin @ Wed, 5 Dec 2007, 17:13)
ale to ti přijde ptž si asi hrál dřív vice city a potom až tos viděl, teda u mě to tak bylo
spíš to bude že vice city je podle toho wink.gif


jasny jde o princip smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2007 01:05pm
Quote (Josefista @ Wed, 5 Dec 2007, 13:22)
Muj velice Oblibeny film... :"Tohle je uzemi netopyru, jen pockej az budes ridit, se z nich poseres" biggrin.gif

To Dieoncommand: No, ale hlavni myslenku jsi pochopil... Ja jsem to videl asi 4 x a neprislo mi, ze by tam byly naky hluchy mista, bylo to dobre promyslene... Ale nak extra jsem to nepitval tongue.gif


ja som tomu filmu nepochopil do teraz biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 6 2007 01:23am
Quote (otko @ Wed, 5 Dec 2007, 20:05)
ja som tomu filmu nepochopil do teraz biggrin.gif


Ted myslis Strach a hnus? No hlavne je taky dulezity, ze je to dobovej film... takhle se opravdu v ty dobe v Americe zilo... coz je dost masakr... a ten film je podle vlastni zkusenosti toho tvurce etc... smile.gif

This post was edited by Josefista on Dec 6 2007 01:24am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 6 2007 03:20am
já chci vidět scarface a godfathera : (
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,635.88
Dec 6 2007 03:34am
Quote (Killer111 @ Thu, 6 Dec 2007, 10:20)
já chci vidět scarface a godfathera : (


godfather je z sedmdesatych letech a pry se povazuje za jednim z nej film vsech dob. Muj otec ho opravdu ma rad, ale me osobne moc neberou mafiani smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll