Quote (Josefista @ Wed, 5 Dec 2007, 15:09)
Jediny Scarface sem nevidel z toho co tu pises... prej je to same Fuck

Je to lepsi nez Kmotr Esantine?
Mam hrozně pomalej net, tak si dost rozmejšlím co mam stahnout, Scarface mě dost lákalo, sem to stahnul ale s německym dabingem což dost snížilo zážitek.. Nevim jestli je to lepší než kmotr.. Je to z 80. let Miami, z her mi to hodně připomínalo GTA Vice City. Takže je to něco jako srovnávat Vice City a Mafii

, ale nevim jestli je to odbrý přirovnání, určitě to stojí za zkouknutí.