Quote (undead_lord @ Mon, 24 Dec 2007, 11:03)
neni lepsi jednoduse CZ?

jinak druida delat nebudu, mam moc vysoky ping, budu radsi trenovat fohera

53 Josefista CT 0% 0% 18.8% 25% 5
54 undead_lord 0% 0% 27.3% 20% 5
jsem mel 12 bodu a jak jsem hral za fohera s tebou tak mam najednou -7

btw, neni lepsi udelat jednoduse CZ?

Ja mel taky 12, ale pak jsem nemel cas na druhej zapas play off tak mi to taky strhli
No, je dost mozny ze k nam prijdou i ne CZ lidi a navic nechci tvorit zas novej clan, je jich tam habadej, nechci to zasirat novym, kdyz ani nevim esli se mi to povede rozjet...
No k
ame a k
nekrovi se hodi do:
3v3: asn, ele drood, baba, hammer (hammera jako suppera zatim uznavam vic nez foha, presvec me o opaku

)
4v4: zase supper, baba, ele drood, dalsi ama... tady uz je to jedno... ele drood je tu dobrej na scouting... I tav jednou hrali ama ama nec ele, zda se mi to docela zdarily