d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 18 2007 03:56am
Bohuzel jsem nemel pocitac na 4v4, tuhle nedeli budu ale snad ready wink.gif

Takze shanim team na 3v3 tour tuto nedeli, mam tyhle predstavy:
Ja - nec (asi mam vzit amp necra, co?)
Raki - ama
Jirka - ele dru

Jirka to ale dost flaka a pochybuju ze bude chtit hrat, takze uvitam dalsi navrhy... Unlu co ty mas vsechno za chary?

EDIT pro st3pixe: NL ofc biggrin.gif

This post was edited by Josefista on Dec 18 2007 04:18am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Dec 18 2007 04:17am
sorry za mimo otázku ale tohle je L nebo NL?

E. jestli mi někdo pučí char, tak já klidně pudu .)

This post was edited by st3pix on Dec 18 2007 04:45am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 18 2007 04:25am
Quote (st3pix @ Tue, 18 Dec 2007, 11:17)
sorry za mimo otázku ale tohle je L nebo NL?


to je asia hcnl
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Dec 18 2007 04:39am
Quote (Esantin @ Tue, 18 Dec 2007, 11:25)
to je asia hcnl



fajn, tam mám FC posion dagger necra
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Dec 18 2007 05:27am
Quote (Josefista @ Tue, 18 Dec 2007, 10:56)
Bohuzel jsem nemel pocitac na 4v4, tuhle nedeli budu ale snad ready wink.gif

Takze shanim team na 3v3 tour tuto nedeli, mam tyhle predstavy:
Ja - nec (asi mam vzit amp necra, co?)
Raki - ama
Jirka - ele dru

Jirka to ale dost flaka a pochybuju ze bude chtit hrat, takze uvitam dalsi navrhy... Unlu co ty mas vsechno za chary?

EDIT pro st3pixe: NL ofc biggrin.gif


pracuju

jinak mam

bliz/ fb / foh smile.gif

moc se k tymu nehodi
a dal bych dohromady i barbara
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 18 2007 06:05am
Quote (Josefista @ Tue, Dec 18 2007, 09:56am)
Bohuzel jsem nemel pocitac na 4v4, tuhle nedeli budu ale snad ready wink.gif

Takze shanim team na 3v3 tour tuto nedeli, mam tyhle predstavy:
Ja - nec (asi mam vzit amp necra, co?)
Raki - ama
Jirka - ele dru

Jirka to ale dost flaka a pochybuju ze bude chtit hrat, takze uvitam dalsi navrhy... Unlu co ty mas vsechno za chary?

EDIT pro st3pixe: NL ofc biggrin.gif


Ja bych měl být snad rdy takže bychom něco vytvořit mohli (ale už nehodlám nic honit pul hodky pred turnajem)

Ele+ama+nec (max amp) je moc peknej team

kdyby Jirka nechtel (nemohl) muzeme sehnat jineho druida nebo treba palu

@Pro ostatni spamujte si nekde jinde thx !

This post was edited by Rakiii on Dec 18 2007 06:07am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 18 2007 08:00am
takže abych to osvětlil.

tours nemůžu hrát dlouhodobě kvůli tomu že mám každou neděli práci od 8 do 7 večer
navíc na diablo teď moc nemám čas, hraju opět lineage
+ škola

navíc za ele druida do tour bych si vůbec netroufl biggrin.gif

This post was edited by Killer111 on Dec 18 2007 08:00am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 23 2007 06:54pm
Tak mam 5 rank pointuu smile.gif

Raki a unlu joinete do myho clanu Circle of tyrants (petteruv stary clan .)
A zacnem to poradne mastit wink.gif
Ale potrebujem ele drooda, tak unlu jednoho vytvor, ses zvyklej portit smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Dec 24 2007 04:03am
Quote (Josefista @ Mon, 24 Dec 2007, 01:54)
Tak mam 5 rank pointuu smile.gif

Raki a unlu joinete do myho clanu Circle of tyrants (petteruv stary clan .)
A zacnem to poradne mastit wink.gif
Ale potrebujem ele drooda, tak unlu jednoho vytvor, ses zvyklej portit smile.gif


neni lepsi jednoduse CZ? smile.gif
jinak druida delat nebudu, mam moc vysoky ping, budu radsi trenovat fohera smile.gif

53 Josefista CT 0% 0% 18.8% 25% 5
54 undead_lord 0% 0% 27.3% 20% 5

jsem mel 12 bodu a jak jsem hral za fohera s tebou tak mam najednou -7 biggrin.gif

btw, neni lepsi udelat jednoduse CZ? biggrin.gif

This post was edited by undead_lord on Dec 24 2007 04:05am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 24 2007 04:57am
Quote (undead_lord @ Mon, 24 Dec 2007, 11:03)
neni lepsi jednoduse CZ? smile.gif
jinak druida delat nebudu, mam moc vysoky ping, budu radsi trenovat fohera smile.gif

53 Josefista CT 0% 0% 18.8% 25% 5
54 undead_lord 0% 0% 27.3% 20% 5

jsem mel 12 bodu a jak jsem hral za fohera s tebou tak mam najednou -7 biggrin.gif

btw, neni lepsi udelat jednoduse CZ? biggrin.gif


Ja mel taky 12, ale pak jsem nemel cas na druhej zapas play off tak mi to taky strhli sad.gif
No, je dost mozny ze k nam prijdou i ne CZ lidi a navic nechci tvorit zas novej clan, je jich tam habadej, nechci to zasirat novym, kdyz ani nevim esli se mi to povede rozjet...
No k ame a k nekrovi se hodi do:
3v3: asn, ele drood, baba, hammer (hammera jako suppera zatim uznavam vic nez foha, presvec me o opaku wink.gif )
4v4: zase supper, baba, ele drood, dalsi ama... tady uz je to jedno... ele drood je tu dobrej na scouting... I tav jednou hrali ama ama nec ele, zda se mi to docela zdarily
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll