Quote (Killer111 @ Mon, Nov 5 2007, 10:26pm)
tys dával double flipy jo ?

no, na miste docela pravidelne, za jizdy jen jednou

unlu ty ses reznik, takovej pribeh

Ale my mame podobnyho, byl to pritel spoluzacky kerej nosil v lete i v zime porad jednu a tu samou modrou bundu... tak sme mu rikali Mistr Bunda... .)