d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lua Videl Sem Te V Tranvaji Lol > :d
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 10:15am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 04:12pm)
tak proc sem spamujes nuube?? nerozumis tomu a jeste tu spamujes kdyz se ti to nelibi tak se do toho neser ... ja mam svuj nazor na HH a kdo aspon rtosku do HH dela tak ma urcite stejnej .....

btw: smrdi nesmrdi ... uplne fuk .. teda lepsi kdyz voni ja taky ale nesmrdim biggrin.gif


Relax "Wanna be GANGSTA" Tady nejsi v americe v GHETTU smile.gif Tady se nestřílí na potkání. Mimochodem viš proč se nosí kalhoty dole? Dlouhé plandavé tričko a rovný kšilt? smile.gif KDyž jsi ten HOPIK ?
hop hop hopity hop a bacha at nezakopneš biggrin.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 10:17am
Quote (ghetofu @ Sat, Oct 27 2007, 04:15pm)
Relax "Wanna be GANGSTA"  Tady nejsi v americe v GHETTU smile.gif Tady se nestřílí na potkání. Mimochodem viš proč se nosí kalhoty dole? Dlouhé plandavé tričko a rovný kšilt? smile.gif KDyž jsi ten HOPIK ?
hop hop hopity hop a bacha at nezakopneš biggrin.gif


s tima kalhotama sem slysel dve verze nevim jaka je prava ... jedna ze kdyz si chteli balit brko nemeli si to na co polozit stahli kalhoty a balili si to na kalhotech a druha ze nekdo nekomu vzal pasek a meli kalhoty takhle dole .... ale ta prvni mi sedi vic
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 10:18am
hmm topic name : Lua videl jsem te v tranvaji ..... a co tu resime za picoviny biggrin.gif

uz mame 7 stranku biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 10:20am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 04:17pm)
s tima kalhotama sem slysel dve verze nevim jaka je prava ... jedna ze kdyz si chteli balit brko nemeli si to na co polozit stahli kalhoty a balili si to na kalhotech a druha ze nekdo nekomu vzal pasek a meli kalhoty takhle dole .... ale ta prvni mi sedi vic


LOL biggrin.gif LOL biggrin.gif Koukam že viš taky hovinko...Ve vězení na nucených prácech utíkalo dost lidí. Tak policajti vzaly věznům opasky, aby nemohli utíkat. Ted se nosí kalhoty dole jako úcta věznům, kteří byli zastřelení nebo spacifikováni při útěku.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 27 2007 10:21am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 04:18pm)
hmm topic name : Lua videl jsem te v tranvaji ..... a co tu resime za picoviny biggrin.gif

uz mame 7 stranku biggrin.gif


Ono to docela rychle pribyva i diky tvym double postum, kdyz uz se chces teda dozvedet proc je 7dma stranka a skoro nic se neresi smile.gif
Kazdopadne, to tvoje "tak proc sem spamujes nuube?? nerozumis tomu a jeste tu spamujes kdyz se ti to nelibi tak se do toho neser" taky o necem vypovida.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 10:25am
Quote (Leri @ Sat, Oct 27 2007, 04:21pm)
Ono to docela rychle pribyva i diky tvym double postum, kdyz uz se chces teda dozvedet proc je 7dma stranka a skoro nic se neresi smile.gif
Kazdopadne, to tvoje "tak proc sem spamujes nuube?? nerozumis tomu a jeste tu spamujes kdyz se ti to nelibi tak se do toho neser" taky o necem vypovida.


imho vouch
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 10:28am
biggrin.gif N posts
Member
Posts: 3,633
Joined: May 14 2007
Gold: 1.00
Oct 27 2007 10:38am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 04:28pm)
biggrin.gif N posts


Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 27 2007 11:13am
Gheto naucis me taky abych byl frajer jako ty?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 11:15am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Oct 27 2007, 05:13pm)
Gheto naucis me taky abych byl frajer jako ty?


samozřejmě smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll