Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 04:12pm)
tak proc sem spamujes nuube?? nerozumis tomu a jeste tu spamujes kdyz se ti to nelibi tak se do toho neser ... ja mam svuj nazor na HH a kdo aspon rtosku do HH dela tak ma urcite stejnej .....
btw: smrdi nesmrdi ... uplne fuk .. teda lepsi kdyz voni ja taky ale nesmrdim

Relax "Wanna be GANGSTA" Tady nejsi v americe v GHETTU

Tady se nestřílí na potkání. Mimochodem viš proč se nosí kalhoty dole? Dlouhé plandavé tričko a rovný kšilt?

KDyž jsi ten HOPIK ?
hop hop hopity hop a bacha at nezakopneš