d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 03:51pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 09:50pm)
ne mam tady drahy vozy, mam tady luxusni kozy..


kozy ze siliconu???
bez si koupit neco na hlavu at nemas rymu.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 03:58pm
Haha a ted jsem tady já a na plnou papulu se budu smát.
Vy se chcete prát? Tak pojdte mužem si to dát.
Pokud se nebudete bát a nebo ze mě srát,
myslím že je vás tu pro mě tak akorát.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 03:58pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 10:51pm)
kozy ze siliconu???
bez si koupit neco na hlavu at nemas rymu.


radši přede mnou schovej svojí buchtičku
nebo jí vybílim světničku !

Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 10:58pm)
Haha a ted jsem tady já a na plnou papulu se budu smát.
Vy se chcete prát?  Tak pojdte mužem si to dát.
Pokud se nebudete bát a nebo ze mě srát,
myslím že je vás tu pro mě tak akorát.


spíš za mym autem budeš z vokna vlát..

This post was edited by Sobcz on Nov 8 2007 04:00pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 04:01pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 09:58pm)
radši přede mnou schovej svojí buchtičku
nebo jí vybílim světničku !


rofl presonal attack
it s not allowed
dostanes prez hubu, tak uitkej rychle pro led.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 04:07pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 09:58pm)
spíš za mym autem budeš z vokna vlát..


Haha myslíš auto své mami? To ne to radši spadnu do jarní travy.
Udělejej bububu a snaž se nebo skončís u toho nešpinavějšího pražce.
Ocenuju snahu ale vocad pocad...
Mysliš si že jsem mimo, ale ne opravdu mi neřikaj doktor mimon.
Ale co ty? Co s tebou? Doprdele lezeš, ale pozor ne zadní cestou!

This post was edited by ghetofu on Nov 8 2007 04:07pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 04:08pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 11:07pm)
Haha myslíš auto své mami? To ne to radši spadnu do jarní travy.
Udělejej bububu a snaž se nebo skončís u toho nešpinavějšího pražce.
Ocenuju snahu ale vocad pocad...
Myslis si ze jsem mimo, ale ne opravdu mi neřikaj doktor mimon.
Ale co ty? Co s tebou? Doprdele lezeš, ale pozor ne zadní cestou!


pf ty si nanic... kdyt si jenom panic.

Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 11:01pm)
rofl presonal attack
it s not allowed
dostanes prez hubu, tak uitkej rychle pro led.


a ty taky biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 04:09pm

Prober se ty dilino! Ja nejsem žádný mimino.

This post was edited by ghetofu on Nov 8 2007 04:10pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 04:09pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 10:08pm)
a ty taky biggrin.gif


lepsi panic, nez milenec nanic.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 04:11pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 10:09pm)
lepsi panic, nez milenec nanic.


Ale co to? Posouváš se do vyšši mety. Lizat prdele a malé komety.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 04:14pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 11:11pm)
Ale co to? Posouváš se do vyšši mety. Lizat prdele a malé komety.


piš jen smysluplné věty !

This post was edited by Sobcz on Nov 8 2007 04:14pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll