Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:18pm)
moje
vyjadreni je,ze bohuzel pro tebe sem zustal s boerem ve hre se
sandrin,takze mam celej text zkopirovanej a nic tam neni o tom,ze bych
ti ho mel dat hned po duelu:D:D
takze jak sem rekl...dam ti ho^^ ale asi si "trosicku" pockas:D:D
edit:btw ted sem si toho vsiml^^ pises ze si psal,ze SE NEPOHNES a ty jsi se pohnul:D:D:D to nezapres:D:D
deti se hadaj ... T.T