Quote (sapier @ Thu, Sep 6 2007, 12:29pm)
vouch a jak hral banik na bohemce tak bylo pripraveno 200 lidi do fightu a nikdo s bohemky neprisel tak nemel sracky
ty ses asi kokot ??? nas se seslo 72 a vyzivali sme banik... tak je vididet ze toho vis hovno... akorat policie nas rozehnala na zelivskym.
pote byl stret 17 bohemaku proti 78 banikacum, tak se prober... ze se nikdo nepostavil... a pokud chces skusit kdo se postavi tak ja se klide postavim !