d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Live From Ostrava > Slibene fota Zde :)
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 4 2007 11:26am
Quote (sapier @ Tue, Sep 4 2007, 05:25pm)
vim ze jsme rikal ze jsme psat nebudu ale toho si nejde vsimnout


jsem sexy ze? biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 4 2007 11:28am
Quote (fifky-OVA @ Tue, Sep 4 2007, 06:26pm)
jsem sexy ze? biggrin.gif


check edit
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 4 2007 11:29am
Quote (sapier @ Tue, Sep 4 2007, 05:28pm)
check edit


hehe jsem z tebe uplne na mekko biggrin.gif wub.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 4 2007 12:58pm
IMHO nejvetsi fesak je Leri a hne za nim Fifky... ostatni sry smile.gif btw omlouvam se ze jsem nedorazil, ale byl jsem ponekud velmi unaven a navic me zmatlLeri kdyz mi ve dve rano poslal vzkaz ze ZITRA bude sraz a pritom v ty dve rano to bylo uz DNESKA smile.gif ale nevadi, kdyztak priste lidi wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 4 2007 01:08pm
Quote (MrReaper @ Tue, Sep 4 2007, 06:58pm)
IMHO nejvetsi fesak je Leri a hne za nim Fifky... ostatni sry smile.gif btw omlouvam se ze jsem nedorazil, ale byl jsem ponekud velmi unaven a navic me zmatlLeri kdyz mi ve dve rano poslal vzkaz ze ZITRA bude sraz a pritom v ty dve rano to bylo uz DNESKA smile.gif ale nevadi, kdyztak priste lidi wink.gif


To byl casovy posun kvuli pozdnim navratum domu... Kua skoda, fakt...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 4 2007 01:22pm
Quote (Leri @ Tue, Sep 4 2007, 07:08pm)
To byl casovy posun kvuli pozdnim navratum domu... Kua skoda, fakt...


takovych srazu ještě bude wink.gif jinak na koho se budu těšit je čara wink.gif je to fakt drsny typos ;O
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 4 2007 01:26pm
Quote (MrReaper @ Tue, Sep 4 2007, 06:58pm)
IMHO nejvetsi fesak je Leri a hne za nim Fifky... ostatni sry smile.gif btw omlouvam se ze jsem nedorazil, ale byl jsem ponekud velmi unaven a navic me zmatlLeri kdyz mi ve dve rano poslal vzkaz ze ZITRA bude sraz a pritom v ty dve rano to bylo uz DNESKA smile.gif ale nevadi, kdyztak priste lidi wink.gif
Quote (Runn3r @ Tue, Sep 4 2007, 07:22pm)
takovych srazu ještě bude wink.gif jinak na koho se budu těšit je čara wink.gif je to fakt drsny typos ;O


Tady slo o velkeho spriznence v hudbe...

This post was edited by Leri on Sep 4 2007 01:27pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 4 2007 01:30pm
Hmm na příští bych moh přijít taky biggrin.gif Když si teda všimnu kdy to je.. nej by bylo poslat pm s infem biggrin.gif A jestli to teda bude v ostravě nebo poblíž wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 4 2007 01:42pm
Quote (mortwatcher @ Tue, Sep 4 2007, 07:30pm)
Hmm na příští bych moh přijít taky biggrin.gif Když si teda všimnu kdy to je.. nej by bylo poslat pm s infem biggrin.gif A jestli to teda bude v ostravě nebo poblíž wink.gif


hm co v sobotu ? wink.gif dalši kalba ? wink.gif to budu snad normalně vypadat po pátku hmm ?
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 4 2007 03:02pm
Quote (Runn3r @ Tue, 4 Sep 2007, 21:42)
hm co v sobotu ? wink.gif dalši kalba ? wink.gif to budu snad normalně vypadat po pátku hmm ?


v sobotu nemuzu, je koncik Memoritallu (demoniac trash metal opava) a tam proste nemuzu chybet smile.gif

edit: jinak Leri nic si z toho nedelej, moje blbost ze jsem se neozval hned, taky mi to nedoslo

This post was edited by MrReaper on Sep 4 2007 03:02pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll