IMHO nejvetsi fesak je Leri a hne za nim Fifky... ostatni sry

btw omlouvam se ze jsem nedorazil, ale byl jsem ponekud velmi unaven a navic me zmatlLeri kdyz mi ve dve rano poslal vzkaz ze ZITRA bude sraz a pritom v ty dve rano to bylo uz DNESKA

ale nevadi, kdyztak priste lidi

Quote (Runn3r @ Tue, Sep 4 2007, 07:22pm)
takovych srazu ještě bude
jinak na koho se budu těšit je čara
je to fakt drsny typos ;O Tady slo o velkeho spriznence v hudbe...