d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Sraz V Ostrave > jo, dojede i carodej!
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2007 05:20am
Quote (Runn3r @ Sun, Sep 2 2007, 10:37am)
škola na piču wink.gif ja chcu jit zase na pracak biggrin.gif přijeďte všichni wink.gif uplně cela praha plzeň etc wink.gif a pak ostrava na prágl wink.gif gg

a přemluvte vojtika ať jde taky na sraz smile.gif


pry at me premluvi.. biggrin.gif vzdyt ani jeden z nich se se mnou uz nebavi biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 05:21am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Sep 2 2007, 11:20am)
pry at me premluvi.. biggrin.gif vzdyt ani jeden z nich se se mnou uz nebavi biggrin.gif


lerak řekne jo wink.gif a čaroděj je na cestě
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 2 2007 05:22am
kdyz bude neco v okoli prahy dojedu
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2007 05:23am
Quote (Runn3r @ Sun, Sep 2 2007, 11:21am)
lerak řekne jo wink.gif a čaroděj je na cestě


leri by musel byt na drogach aby neco takoveho rekl tongue.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 05:24am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Sep 2 2007, 11:23am)
leri by musel byt na drogach aby neco takoveho rekl tongue.gif


lol wink.gif dont caaaare wink.gif hote pojď a neser uglystupid1.gif

This post was edited by Runn3r on Sep 2 2007 05:24am
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 06:35am
tak caru si jako nenecham ujit smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 06:44am
Quote (Mike OV @ Sun, Sep 2 2007, 12:35pm)
tak caru si jako nenecham ujit smile.gif


si myslim wink.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 2 2007 06:52am
kua kdyby to nebylo tak daleko tak bych mozna i prijel...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 2 2007 07:06am
Ok, prave mi volali a jsou u Olomouce, jeste jedou zavezt mladou do Mistku, pak pro mne, a pak dojedeme nejak do centra :-) Takze pocitam 16:30 jsme v centru nejpozdeji.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 07:11am
Quote (Leri @ Sun, Sep 2 2007, 01:06pm)
Ok, prave mi volali a jsou u Olomouce, jeste jedou zavezt mladou do Mistku, pak pro mne, a pak dojedeme nejak do centra :-) Takze pocitam 16:30 jsme v centru nejpozdeji.


no ok wink.gif a kde asi tak přesněji v centru ? wink.gif pač centrum neni male moc
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll