Quote (Leri @ Sun, Sep 2 2007, 01:06pm)
Ok, prave mi volali a jsou u Olomouce, jeste jedou zavezt mladou do Mistku, pak pro mne, a pak dojedeme nejak do centra :-) Takze pocitam 16:30 jsme v centru nejpozdeji.
no ok

a kde asi tak přesněji v centru ?

pač centrum neni male moc