Dobrý den,
takže matka pochází ze špičkového českého chovu. Její povaha je typická pro toto plemeno. Její chování k lidem je přátelské, v životě na nikoho nezaútočila ani neprojevila jedinou známku agrese vůči lidem, je nutná jistá obezřetnost se psy, ale tu mám poslušností také utlumenu. Chodím s ní na cvičák, je připravena na Zkoušky ZM. Atilla je odvolatelná z každé situace a to i z případného konfliktu se psy. Je to samozřejmě typický pitbull, takže někdy bývá hodně tvrdohlavá a zkouší si prosadit svou.
Ohledně štěňat, během těchto dnů budou teprve otvírat oči a měli by začít slyšet. Nemohu zatím objektivně posoudit povahu. Nicméně tato černá fena patří mezi nejprůbojnější a proto taky k "nejvypasenějším", společně se svým bratrem. Narodila se jako druhá v pořadí. Toto jsou informace, které mohu v tuto chvíli říct o štěněti. Tak abych si nevymýšlela pohádky. Není v mém zájmu tady vykládat, že budou taková a maková. Mohu však slíbit, že udělám maximum proto, aby štěňata odcházela do nových domovů plně socializovaná. Zvyklá na běžné zvuky a věci v domácnosti i venku. Chovám je doma, s dětmi a zároveň mají přístup na zahradu, kde jsou v kontaktu s ostatními psy, které chovám volně. Nijak je v pohybu ani v rozvoji neomezuji.
Přikládám odkaz na mé stránky, kde je mnohem více fotografií a také přikládám fotku fenky.
tohle mi napsala ta chovatelka