d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Slovensk A esk Price Check .:. > feel free to post
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 29 2007 02:08pm
jdee ti ted dia? mozna lader reset biggrin.gif biggrin.gif ^^ laugh.gif .. kamosoj to taky spadlo rofl.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 29 2007 05:30pm


price? what char use?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 11:39pm
Tenhle ring :-) No use mas tak maximalne na mfsorc :-) Nebo jako crappy ring na bvc... Jako stats dava str (a ani to neni nejake prevratne), a ten lvl co chce je taky docela na hovno kdybys pomyslel na pvp.

Cenu fakt necekej prevratnou.
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 30 2007 05:37am
Quote (Leri @ Thu, Aug 30 2007, 05:39am)
Tenhle ring :-) No use mas tak maximalne na mfsorc :-) Nebo jako crappy ring na bvc... Jako stats dava str (a ani to neni nejake prevratne), a ten lvl co chce je taky docela na hovno kdybys pomyslel na pvp.

Cenu fakt necekej prevratnou.


na mf chybi prave to mf:-)
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 30 2007 06:24am
Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 11:37am)
na mf chybi prave to mf:-)


Ale kua co to kecam smile.gif Chtel jsem rict, ze maximalne na sorc, ne na mf :-)
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 30 2007 01:51pm
EuSCL Classic
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 31 2007 04:10pm
KOLIK DOSTANU ZA PB SK 41 LIFE? smile.gif
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 31 2007 07:14pm
je malo 130 fg za pc sk 36 l euscl ? ja teď nevim jestly se ta cena snižila ale asi jo ale mě to připadá fůrt málo .. sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 1 2007 02:04am
Quote (morfeus11 @ Sat, 1 Sep 2007, 03:14)
je malo 130 fg za pc sk 36 l euscl  ?  ja teď nevim jestly se ta cena snižila ale asi jo ale mě to připadá fůrt málo .. sad.gif


jo je biggrin.gif ja prodal pc sk 19 life za asi 100 nebo nak tak
Sep 1 2007 10:23am
Inappropriate Post Content
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll