d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Aug 24 2007 05:31am
Quote (Josefista @ Fri, Aug 24 2007, 12:23pm)


Hašišmarjá, nechces se nas rovnou zeptat jesli si mas neska vzit trenky nebo slipy? hraj co se ti libi nejvic omg


Hota bych viděl na tangáče a k tomu rozjede Curse necra biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 07:07am
Quote (pugacov @ Fri, 24 Aug 2007, 11:34)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:39am)
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 24 2007, 09:02am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja
nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel
v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba
nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej ..
proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master:D

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?


za 245 fg si pořídíš docela v klidu hammera který by mohl i něco zabít, nebo FB Light sorc, I trapku , I necra ale vše to bude se základní výbavou plain sks a 20 life scs


jj vsak tohle by mi uplne stacilo.. jen jaky char by tak pro me byl dobry na zacatek?


trapka


ale trapka má drahý claws ne?
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 24 2007 07:44am
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 01:07pm)
Quote (pugacov @ Fri, 24 Aug 2007, 11:34)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:39am)
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 24 2007, 09:02am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja
nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel
v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba
nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej ..
proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master:D

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?


za 245 fg si pořídíš docela v klidu hammera který by mohl i něco zabít, nebo FB Light sorc, I trapku , I necra ale vše to bude se základní výbavou plain sks a 20 life scs


jj vsak tohle by mi uplne stacilo.. jen jaky char by tak pro me byl dobry na zacatek?


trapka


ale trapka má drahý claws ne?


hoto / spirit (stormshield)

Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 07:53am
Debile.. nosim akorat trenky nebo boxerky.. slipy jsem nevidel ani nepamatuju.. a ptal jsem se spis z duvodu aby mi helpli jaky char protoze sam nevim ktery bych mel rozjet..

This post was edited by fifky-OVA on Aug 24 2007 07:53am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Aug 24 2007 08:01am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 02:53pm)
Debile.. nosim akorat trenky nebo boxerky.. slipy jsem nevidel ani nepamatuju.. a ptal jsem se spis z duvodu aby mi helpli jaky char protoze sam nevim ktery bych mel rozjet..


Na sc se vykasli cool.gif Udelej sosoNA HC, věci ti dám smile.gif
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Aug 24 2007 08:13am
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 02:01pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 02:53pm)
Debile.. nosim akorat trenky nebo boxerky.. slipy jsem nevidel ani nepamatuju.. a ptal jsem se spis z duvodu aby mi helpli jaky char protoze sam nevim ktery bych mel rozjet..


Na sc se vykasli cool.gif Udelej sosoNA HC, věci ti dám smile.gif


na hc si pvp moc nezahrajes smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 08:26am
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 02:01pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 02:53pm)
Debile.. nosim akorat trenky nebo boxerky.. slipy jsem nevidel ani nepamatuju.. a ptal jsem se spis z duvodu aby mi helpli jaky char protoze sam nevim ktery bych mel rozjet..


Na sc se vykasli cool.gif Udelej sosoNA HC, věci ti dám smile.gif


ne ubu diky wink.gif kdybych chtel tak si ty veci koupim sam smile.gif na hc tj furt jen mf.. to uz me po tech 2 letech nebo kolik to uz je nebavi ani trosku..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 08:36am
nebo zkus scl, tam něco vydělat a potom si kup scnl pvp char
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 24 2007 08:53am
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 02:36pm)
nebo zkus scl, tam něco vydělat a potom si kup scnl pvp char


vouch... nebo vydelat se da i na hc, popr esli mas Guild wars tak i tam
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 08:59am
Quote (Josefista @ Fri, Aug 24 2007, 02:53pm)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 02:36pm)
nebo zkus scl, tam něco vydělat a potom si kup scnl pvp char


vouch... nebo vydelat se da i na hc, popr esli mas Guild wars tak i tam


nn.. sad.gif me nebavi furt jen mf jak blb.. uz na to ani nemam moc cas.. tak jsem si chtel udelat aspon nejaky crap pvp char
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll