Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja
nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel
v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba
nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej ..
proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master:D
hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.
co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?
za 245 fg si pořídíš docela v klidu hammera který by mohl i něco zabít, nebo FB Light sorc, I trapku , I necra ale vše to bude se základní výbavou plain sks a 20 life scs
jj vsak tohle by mi uplne stacilo.. jen jaky char by tak pro me byl dobry na zacatek?