Quote (M0f0 @ Thu, Aug 9 2007, 08:30am)
hehe moc dobre

, ja ked som mal 14-15 tak som urcite nefetoval ale sportoval a robil ine kraviny, len si nejsom isty ci uz vtedy vlastne boli pocitace...
v kazdom pripade by som sa tym nechvalil.
kazdy ma na to svuj nazor ale kdyz si zahulim to neznamena ze pak lezim nekde mrtvy cely den zahulim si a jdem treba na fotbalek atd jako trava neni zadny fet a ti co si to mysli tak to jsou vseci tady na jsp kdo si to nezkusil a pak vidis lidi jak jsou totalne v pici s kompu ja mam kamose s kterym jsem delal picoviny byla sranda odstehoval se na stredni za tatou ale bylo to jen kvuli kompu ted jsem ho po roce videl a vypada jak zombie vubec se nezasmeje nejde ani ven vypada jak fetak s toho kompu nevim jestli je nekdo takovy ale rekl bych takovy lua urcite neni to jako narazka ale mi to tak prislo.