d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Co Jak Vam Rostou Kyticky ? > mate nekdo ?
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 9 2007 07:38am
Quote (sapier @ Thu, Aug 9 2007, 09:33am)
Quote (M0f0 @ Thu, Aug 9 2007, 08:30am)
hehe moc dobre biggrin.gif, ja ked som mal 14-15 tak som urcite nefetoval ale sportoval a robil ine kraviny, len si nejsom isty ci uz vtedy vlastne boli pocitace... rofl.gif
v kazdom pripade by som sa tym nechvalil.


kazdy ma na to svuj nazor ale kdyz si zahulim to neznamena ze pak lezim nekde mrtvy cely den zahulim si a jdem treba na fotbalek atd jako trava neni zadny fet a ti co si to mysli tak to jsou vseci tady na jsp kdo si to nezkusil a pak vidis lidi jak jsou totalne v pici s kompu ja mam kamose s kterym jsem delal picoviny byla sranda odstehoval se na stredni za tatou ale bylo to jen kvuli kompu ted jsem ho po roce videl a vypada jak zombie vubec se nezasmeje nejde ani ven vypada jak fetak s toho kompu nevim jestli je nekdo takovy ale rekl bych takovy lua urcite neni to jako narazka ale mi to tak prislo.

fuj to je necitelne jako by to psal lua, ale tohle aspon bez vyraznych chyb smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 9 2007 08:30am
Quote (sapier @ Thu, 9 Aug 2007, 11:33)
kazdy ma na to svuj nazor ale kdyz si zahulim to neznamena ze pak lezim nekde mrtvy cely den zahulim si a jdem treba na fotbalek atd jako trava neni zadny fet a ti co si to mysli tak to jsou vseci tady na jsp kdo si to nezkusil a pak vidis lidi jak jsou totalne v pici s kompu ja mam kamose s kterym jsem delal picoviny byla sranda odstehoval se na stredni za tatou ale bylo to jen kvuli kompu ted jsem ho po roce videl a vypada jak zombie vubec se nezasmeje nejde ani ven vypada jak fetak s toho kompu nevim jestli je nekdo takovy ale rekl bych takovy lua urcite neni to jako narazka ale mi to tak prislo.


smile.gif a ja pak kdyz vidim jak sou totalne v pici z toho huleni ..a vypadaj jak zombie..

This post was edited by Karbec on Aug 9 2007 08:30am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 9 2007 09:54am
Quote (Karbec @ Thu, Aug 9 2007, 02:30pm)
Quote (sapier @ Thu, 9 Aug 2007, 11:33)
kazdy ma na to svuj nazor ale kdyz si zahulim to neznamena ze pak lezim nekde mrtvy cely den zahulim si a jdem treba na fotbalek atd jako trava neni zadny fet a ti co si to mysli tak to jsou vseci tady na jsp kdo si to nezkusil a pak vidis lidi jak jsou totalne v pici s kompu ja mam kamose s kterym jsem delal picoviny byla sranda odstehoval se na stredni za tatou ale bylo to jen kvuli kompu ted jsem ho po roce videl a vypada jak zombie vubec se nezasmeje nejde ani ven vypada jak fetak s toho kompu nevim jestli je nekdo takovy ale rekl bych takovy lua urcite neni to jako narazka ale mi to tak prislo.


smile.gif a ja pak kdyz vidim jak sou totalne v pici z toho huleni ..a vypadaj jak zombie..


Zombie 4 ever smile.gif nevim ja nehulim mě je to fuk smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 9 2007 11:17am
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 03:54pm)
Quote (Karbec @ Thu, Aug 9 2007, 02:30pm)
Quote (sapier @ Thu, 9 Aug 2007, 11:33)
kazdy ma na to svuj nazor ale kdyz si zahulim to neznamena ze pak lezim nekde mrtvy cely den zahulim si a jdem treba na fotbalek atd jako trava neni zadny fet a ti co si to mysli tak to jsou vseci tady na jsp kdo si to nezkusil a pak vidis lidi jak jsou totalne v pici s kompu ja mam kamose s kterym jsem delal picoviny byla sranda odstehoval se na stredni za tatou ale bylo to jen kvuli kompu ted jsem ho po roce videl a vypada jak zombie vubec se nezasmeje nejde ani ven vypada jak fetak s toho kompu nevim jestli je nekdo takovy ale rekl bych takovy lua urcite neni to jako narazka ale mi to tak prislo.


smile.gif a ja pak kdyz vidim jak sou totalne v pici z toho huleni ..a vypadaj jak zombie..


Zombie 4 ever smile.gif nevim ja nehulim mě je to fuk smile.gif


ani zdrave? headscratch.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 9 2007 11:31am
Quote (undead_lord @ Thu, Aug 9 2007, 05:17pm)
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 03:54pm)
Quote (Karbec @ Thu, Aug 9 2007, 02:30pm)
Quote (sapier @ Thu, 9 Aug 2007, 11:33)
kazdy ma na to svuj nazor ale kdyz si zahulim to neznamena ze pak lezim nekde mrtvy cely den zahulim si a jdem treba na fotbalek atd jako trava neni zadny fet a ti co si to mysli tak to jsou vseci tady na jsp kdo si to nezkusil a pak vidis lidi jak jsou totalne v pici s kompu ja mam kamose s kterym jsem delal picoviny byla sranda odstehoval se na stredni za tatou ale bylo to jen kvuli kompu ted jsem ho po roce videl a vypada jak zombie vubec se nezasmeje nejde ani ven vypada jak fetak s toho kompu nevim jestli je nekdo takovy ale rekl bych takovy lua urcite neni to jako narazka ale mi to tak prislo.


smile.gif a ja pak kdyz vidim jak sou totalne v pici z toho huleni ..a vypadaj jak zombie..


Zombie 4 ever smile.gif nevim ja nehulim mě je to fuk smile.gif


ani zdrave? headscratch.gif


Nejsem smradoch jako ty, takze ne smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2007 12:00pm
http://img186.imageshack.us/img186/161/obraz019cd4.jpg
zombie ?

This post was edited by sapier on Aug 9 2007 12:05pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 9 2007 01:03pm
Quote (sapier @ Thu, Aug 9 2007, 06:00pm)


to je kdo baniku?
Jestli si to ty tak prestan hulit a gamblit ^^ty kruhy pod ocima smile.gif)) ohh god

This post was edited by ghetofu on Aug 9 2007 01:05pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2007 01:04pm
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:03pm)
Quote (sapier @ Thu, Aug 9 2007, 06:00pm)


to je kdo baniku?


ja biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 9 2007 02:14pm
větší držku jsem v životě neviděl, radši to zabal , děti pálit nemají
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 9 2007 02:21pm
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 9 2007, 09:14pm)
větší držku jsem v životě neviděl, radši to zabal , děti pálit nemají


kdyť to zabalil .. nebo spíš ubalil tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll