d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev15859606162131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Apr 17 2009 09:46am
Quote (hero_cz @ Fri, Apr 17 2009, 03:39pm)
hustyy dneska jedeme s klukama do Brna na naku Trance :-)


do Modry Ustrice ? :D
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 17 2009 09:48am
Teď je v holandsku trance akce :) no začla už včera :D a konči až za 2 dny ?:D v neděli no :D
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Apr 22 2009 06:27am
Tento měsíc budu mít nejvyšší bonus z oddělení. :wub: :wub: :wub: :wub:
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 22 2009 06:51am
Quote (Kebs @ Wed, 22 Apr 2009, 13:27)
Tento měsíc budu mít nejvyšší bonus z oddělení. :wub:  :wub:  :wub:  :wub:


Dostaneš dvě lízátka místo jednoho?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 22 2009 07:22am
Quote (MrReaper @ Wed, Apr 22 2009, 01:51pm)
Dostaneš dvě lízátka místo jednoho?


Nebo spíš 2x (_!_|=====3 misto jednoho ?

This post was edited by Runn3r on Apr 22 2009 07:23am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 22 2009 08:35am
Quote (Runn3r @ Wed, 22 Apr 2009, 14:22)
Nebo spíš 2x  (_!_|=====3  misto jednoho ?


:D:D
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 22 2009 08:38am
Quote (st3pix @ Wed, Apr 22 2009, 03:35pm)
:D:D


Co ty jak se maš ?:)
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 22 2009 08:53am
Quote (Runn3r @ Wed, 22 Apr 2009, 15:38)
Co ty jak se maš ?:)


dobře, teď jsem měl sedět na semináři z makroekonomie 8) a zítra davam to diablo a zadrtíme trochu 8)

akorát mi sere ten warn, ale za to hovno to stálo :D
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 22 2009 03:18pm
Quote (st3pix @ Wed, Apr 22 2009, 03:53pm)
dobře, teď jsem měl sedět na semináři z makroekonomie 8)  a zítra davam to diablo a zadrtíme trochu 8)

akorát mi sere ten warn, ale za to hovno to stálo :D


:rofl: to byla jen fotka , teď si představ že to hovno lita někde po republice a doma po večer spamuje tady na JSP. neva ja taky dostal minule warn za postnute hovínko.Myslel sem že ten topik zavřou ale tak co no :D Nic jdu spat , dneska jsem lokl 3 male piva a neni mi nějak dobře.Nechápu :( Btw makroekonomie ?:D co to je ?:D
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 23 2009 01:33am
vse nej k mim 23. narozeninam :-))) dekuju za fg hosi :*
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15859606162131Next
Closed New Topic New Poll