Quote (st3pix @ Wed, Apr 22 2009, 03:53pm)
dobře, teď jsem měl sedět na semináři z makroekonomie 8) a zítra davam to diablo a zadrtíme trochu 8)
akorát mi sere ten warn, ale za to hovno to stálo


to byla jen fotka , teď si představ že to hovno lita někde po republice a doma po večer spamuje tady na JSP. neva ja taky dostal minule warn za postnute hovínko.Myslel sem že ten topik zavřou ale tak co no

Nic jdu spat , dneska jsem lokl 3 male piva a neni mi nějak dobře.Nechápu

Btw makroekonomie ?:D co to je ?:D