Quote (Herugurth @ Fri, 10 Oct 2008, 17:04)
Omlouvám se, že rušim od spamu pánové ...
Ve středu jsem hodně masivně muloval, přeorganizovával jsem z 50% svoje itemy na SCL / SCNL. Včera i dnes mě to nepouští na bn, píše to pořád "unable to connect to batte.net" bla bla. Mam pevnou IP, dá se s tim něco dělat?
proti tomu se da zabranit, kdyz priste si udelas vic acc
pripojis se jenom se 2 charama/ acc a potom pokud mas vic cd keyu tak tam pockas a prijdes s jinym acc/acc, pripojis se se 2,3 chary a zase zopaknes situaci s prvnim cd key. Cim vice cd keyu, tim mensi sance je unbale