d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev15859606162108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Oct 10 2008 10:04am
Omlouvám se, že rušim od spamu pánové ...

Ve středu jsem hodně masivně muloval, přeorganizovával jsem z 50% svoje itemy na SCL / SCNL. Včera i dnes mě to nepouští na bn, píše to pořád "unable to connect to batte.net" bla bla. Mam pevnou IP, dá se s tim něco dělat?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Oct 10 2008 10:11am
Quote (Herugurth @ Fri, 10 Oct 2008, 17:04)
Omlouvám se, že rušim od spamu pánové ...

Ve středu jsem hodně masivně muloval, přeorganizovával jsem z 50% svoje itemy na SCL / SCNL. Včera i dnes mě to nepouští na bn, píše to pořád "unable to connect to batte.net" bla bla. Mam pevnou IP, dá se s tim něco dělat?


krom čekání... ne
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2008 10:47am
Quote (Herugurth @ Fri, 10 Oct 2008, 18:04)
Omlouvám se, že rušim od spamu pánové ...

Ve středu jsem hodně masivně muloval, přeorganizovával jsem z 50% svoje itemy na SCL / SCNL. Včera i dnes mě to nepouští na bn, píše to pořád "unable to connect to batte.net" bla bla. Mam pevnou IP, dá se s tim něco dělat?


zavolaj providerovi a popros o zmenu ip smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 11 2008 05:35am
potrebuju sehnat tuhle pisnicku, kdyby na ni nekdo narazil tak gogo pm
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Oct 11 2008 05:51am
Quote (Herugurth @ Fri, 10 Oct 2008, 17:04)
Omlouvám se, že rušim od spamu pánové ...

Ve středu jsem hodně masivně muloval, přeorganizovával jsem z 50% svoje itemy na SCL / SCNL. Včera i dnes mě to nepouští na bn, píše to pořád "unable to connect to batte.net" bla bla. Mam pevnou IP, dá se s tim něco dělat?


proti tomu se da zabranit, kdyz priste si udelas vic acc

pripojis se jenom se 2 charama/ acc a potom pokud mas vic cd keyu tak tam pockas a prijdes s jinym acc/acc, pripojis se se 2,3 chary a zase zopaknes situaci s prvnim cd key. Cim vice cd keyu, tim mensi sance je unbale
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 14 2008 03:34am
potrebuju zivotne nutne arreat nebo storma s LO uvnitr smile.gif nevystacej mi na to fgs

This post was edited by Josefista on Oct 14 2008 03:34am
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Oct 14 2008 03:42am
Quote (Josefista @ Tue, 14 Oct 2008, 10:34)
potrebuju zivotne nutne arreat nebo storma s LO uvnitr smile.gif nevystacej mi na to fgs


na scnl to neni takovy problem ne? vzdyt storm je skoro zadaco a hrs jsou taky levny -,-
ale pokud si styler a shanis perf tak o neco vic no..

This post was edited by hero_cz on Oct 14 2008 03:43am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 14 2008 06:12am
Quote (hero_cz @ Tue, 14 Oct 2008, 10:42)
na scnl to neni takovy problem ne? vzdyt storm je skoro zadaco a hrs jsou taky levny -,-
ale pokud si styler a shanis perf tak o neco vic no..


no prave ze ty moje zbyly fgs mam presne rozpocitany a na ten storm uz mi nevyjde,uz takle mi musel unlu dat 20 fgs tongue.gif tak kdyby mel nekdo na mule at se ozve...
SCNL jop...

This post was edited by Josefista on Oct 14 2008 06:13am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 15 2008 02:49pm
mohl by mi plz někdo dát link na rules na op duel?
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Oct 15 2008 11:57pm
Quote (Esantin @ Wed, 15 Oct 2008, 21:49)
mohl by mi plz někdo dát link na rules na op duel?


zadny rules nejsou
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15859606162108Next
Add Reply New Topic New Poll