Quote (xLYNXx @ Sat, 26 Apr 2008, 15:49)
Co je na tom vtipneho? Kazdy noob preci vi, ze se q splni, i kdyz tam nevleze a jen da Save and Exit

Quote (vanys @ Sat, 26 Apr 2008, 16:55)
tenhle noob to asi nevedel no

Quote (Karbec @ Sat, 26 Apr 2008, 17:09)
to je prave ten fail ^
neni to noob
jenom chtel ukazat, ze ten portal byl "bugged" a nelze tam vlezt ne ze by pak "nemel" quest