Quote (Nipik @ Thu, 9 Oct 2008, 10:09)
hrozne vtipny co? mentalku
egy je jeden z mala se kterym jsem se moc nemusel , ale aspon poradi a hlvane k tematu akorat ty si jenom +1 dement kterej si tu hraje na krale fora,ucitele cestiny,anglictiny,matematiky jenom ty se tu smejes , ale z jedinyho z koho delas debila si sam ty. Zamyslise trosku kolik ti je omg talpo dutá
e-rage? myslim ze jediny kto by tu mal aktualne prehodnotit svoje vystupovanie si ty, pripadne celkovo zvazit svoje navstevovanie a prispievanie na toto forko