d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev15657585960108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Oct 8 2008 04:47am
Mužete mi někdo prosím poradit, jak jdou po sobě runy v deliriu? Díky moc happy.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 8 2008 06:02am
Quote (Enigmma @ Wed, 8 Oct 2008, 11:47)
Mužete mi někdo prosím poradit, jak jdou po sobě runy v deliriu? Díky moc happy.gif


Lem + Ist + Io

ale jestli jseš v deliriu, tak ti delirium složit nepude wink.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Oct 8 2008 06:15am
Quote (Esantin @ Wed, Oct 8 2008, 12:02pm)
Lem + Ist + Io

ale jestli jseš v deliriu, tak ti delirium složit nepude wink.gif


Hehe díky smile.gif Nn já v deliriu rozhodne nejsem.. jen jsem to nechtela zkazit.. by byla skoda istky na hc tongue.gif
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Oct 8 2008 08:44am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Oct 8 2008 09:13am
Quote (Beda_Travnicek @ Wed, Oct 8 2008, 02:44pm)


go out keylogger -.-
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Oct 8 2008 10:49am
jeden mod napsal tohle "We will be watching you!" to je picovina ne? vzdit will je budouci cas od Be a on ma "Will be" je to blbe nebo dobre? :l

jasny to ja vim ale on tam ma "WILL BE"

This post was edited by Nipik on Oct 8 2008 11:13am
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Oct 8 2008 10:54am
Je to dobre,will se pouziva pro budouci cas...
(We will watch.We will see.We will do teh buttsex....)
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 8 2008 11:22am
Quote (Nipik @ Wed, Oct 8 2008, 04:49pm)
jeden mod napsal tohle "We will be watching you!" to je picovina ne? vzdit will je budouci cas od Be a on ma "Will be" je to blbe nebo dobre? :l

jasny to ja vim ale on tam ma "WILL BE"


průběhový budoucí žeby ?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Oct 8 2008 11:58am
Quote (Nipik @ Wed, 8 Oct 2008, 17:49)
jeden mod napsal tohle "We will be watching you!" to je picovina ne? vzdit will je budouci cas od Be a on ma "Will be" je to blbe nebo dobre? :l

jasny to ja vim ale on tam ma "WILL BE"


Hlavně že děláš topic o hovnech.... L English, then post shits
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Oct 8 2008 12:15pm
Quote (st3pix @ Wed, 8 Oct 2008, 19:58)
Hlavně že děláš topic o hovnech.... L English, then post shits


hlavne ze tu delas chytryho L RL a pak si tu pis treba picuse
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15657585960108Next
Add Reply New Topic New Poll