d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev15556575859108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2008 10:18am
Quote (Runn3r @ Mon, 6 Oct 2008, 14:57)
Potřebuju pomoct,kamoš dostal lock.Za nic možna že bych našel topicy ještě někde.Dostal to neprávem.Řekne mi někdo kde mam psat?Ne njagovi pls.Někdo kdo je trusted a ma moc wink.gif díky.


ať si udělá multi
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 6 2008 01:21pm
Quote (N3cum @ Mon, 6 Oct 2008, 18:04)
Jasne.. urcite je v tom nevine wink.gif


ano bol to mladsi bracha, segra, random z rodiny, kamos, spolubyvajuci, domaci mazlik, hackeri z ciny/ruska/korei, ufo, alebo mikeov *

* nehodiace sa skrtnite wink.gif

e: pripadne skus tu http://forums.d2jsp.org/user.php?i=193357



This post was edited by M0f0 on Oct 6 2008 01:28pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2008 01:26pm
Quote (M0f0 @ Mon, 6 Oct 2008, 20:21)
ano bol to mladsi bracha, segra, random z rodiny, kamos, spolubyvajuci, domaci mazlik, hackeri z ciny/ruska/korei, ufo, alebo mikeov *

* nehodiace sa skrtnite wink.gif


mikeov stal se obětí hackerů :/ a ted mi nemůže vrátit moje fg :/
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 6 2008 01:33pm
Quote (Esantin @ Mon, Oct 6 2008, 08:26pm)
mikeov stal se obětí hackerů :/ a ted mi nemůže vrátit moje fg :/


jj jistě.. rofl.gif chcípám .. se zeptej Heruzora.. biggrin.gif Napučoval si kde moh a adios..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2008 01:38pm
Quote (Sobcz @ Mon, 6 Oct 2008, 20:33)
jj jistě.. rofl.gif chcípám .. se zeptej Heruzora.. biggrin.gif Napučoval si kde moh a adios..


mno Heru dopadl mnohem hůř než já :/
Member
Posts: 1,360
Joined: Dec 10 2007
Gold: 8.00
Oct 6 2008 01:40pm
poradi nekdo kolik je max ias u baby s ba v ruce?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2008 01:50pm
Quote (coolman2 @ Mon, 6 Oct 2008, 20:40)
poradi nekdo kolik je max ias u baby s ba v ruce?


vim akorát že 34 je jeden z bp ale nvm jestli je to max
Member
Posts: 1,360
Joined: Dec 10 2007
Gold: 8.00
Oct 6 2008 01:52pm
Quote (Esantin @ Mon, Oct 6 2008, 08:50pm)
vim akorát že 34 je jeden z bp ale nvm jestli je to max


nn to max urcite neni max bude prez 100 mozna i 150 ze to bude hlavne nemuzu nikde najit stranky kde se o tom neco pise prosim vas pokud nekdo vite kde to najit postnete to tady diky moc
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,980.88
Oct 6 2008 02:02pm
europvp.com

sekce pvpinfo
Member
Posts: 1,360
Joined: Dec 10 2007
Gold: 8.00
Oct 6 2008 02:26pm
Quote (undead_lord @ Mon, Oct 6 2008, 09:02pm)
europvp.com

sekce pvpinfo


parada moc dekuju ten calculator tam je super smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15556575859108Next
Add Reply New Topic New Poll