d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev15455565758131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 8 2009 08:25am
Quote (N3cum @ Sun, 8 Mar 2009, 13:53)
Zato tvoji matce se postestilo poradnyho krypla smile.gif


on byl aspoň dělanej s láskou v posteli, ne jak ty po znásilnění na záchodku biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 8 2009 11:37am
A já myslel že ty mamrdy budeme ignorovat biggrin.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2009 11:39am
Quote (Sobcz @ Sun, Mar 8 2009, 05:37pm)
A já myslel že ty mamrdy budeme ignorovat biggrin.gif


Mno, dalsi kdo si zacina a pak se divi... nepamatuju si ze bych ti nadaval, nebo se do tebe nejak navazel, myslel sem ze s tebou se tu da normalne mluvit.. tak co se do me navazis?..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 8 2009 11:52am
Quote (N3cum @ Sun, Mar 8 2009, 06:39pm)
Mno, dalsi kdo si zacina a pak se divi... nepamatuju si ze bych ti nadaval, nebo se do tebe nejak navazel, myslel sem ze s tebou se tu da normalne mluvit.. tak co se do me navazis?..


kdo mluvil o tobě? mluvil sem o wourlym .. smile.gif ale když ses přihlásil ke slovu mamrd.. wink.gif

"Lide na ceskem foru jsou idioti" - mezi tydle lidi se počítám taky takže se vlastně navážíš i do mě.. takže tě řadim mezi mamrdy biggrin.gif odteď

This post was edited by Sobcz on Mar 8 2009 11:53am
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2009 11:54am
Quote (Sobcz @ Sun, Mar 8 2009, 05:52pm)
kdo mluvil o tobě? mluvil sem o wourlym .. smile.gif ale když ses přihlásil ke slovu mamrd.. wink.gif


Kdyz sem nekdo napise nejakou nadavku, automaticky mysli me wourlyho a kebse biggrin.gif ale ok..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 8 2009 03:48pm
Quote (st3pix @ Sun, Mar 8 2009, 03:25pm)
on byl aspoň dělanej s láskou v posteli, ne jak ty po znásilnění na záchodku biggrin.gif


Omg !! Tak tohle se povedlo biggrin.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 9 2009 08:10am
Quote (Sobcz @ Sun, Mar 8 2009, 05:52pm)
kdo mluvil o tobě? mluvil sem o wourlym .. smile.gif ale když ses přihlásil ke slovu mamrd.. wink.gif

"Lide na ceskem foru jsou idioti" - mezi tydle lidi se počítám taky takže se vlastně navážíš i do mě.. takže tě řadim mezi mamrdy biggrin.gif odteď


Tak ja ty dementy vypisu za to (do zavorky) biggrin.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 9 2009 08:11am
Quote (Runn3r @ Sun, Mar 8 2009, 09:48pm)
Omg !! Tak tohle se povedlo biggrin.gif


Rad se zasmeju vtipu (i kdyz je miren proti me) ale tohle bylo vazne low sad.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 9 2009 08:28am
Quote (Runn3r @ Sun, 8 Mar 2009, 22:48)
Omg !! Tak tohle se povedlo biggrin.gif


nojo, dokonce to ani nequotuje, páč neví, co na to říct (napsat)

PWN3D GG
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 9 2009 12:21pm
Quote (st3pix @ Mon, Mar 9 2009, 02:28pm)
nojo, dokonce to ani nequotuje, páč neví, co na to říct (napsat)

PWN3D GG


Omg, zkousel si uz nejaky kurz anglictiny?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15455565758131Next
Closed New Topic New Poll