Quote (N3cum @ Sun, Mar 8 2009, 06:39pm)
Mno, dalsi kdo si zacina a pak se divi... nepamatuju si ze bych ti nadaval, nebo se do tebe nejak navazel, myslel sem ze s tebou se tu da normalne mluvit.. tak co se do me navazis?..
kdo mluvil o tobě? mluvil sem o wourlym ..

ale když ses přihlásil ke slovu mamrd..

"Lide na ceskem foru jsou idioti" - mezi tydle lidi se počítám taky takže se vlastně navážíš i do mě.. takže tě řadim mezi mamrdy

odteď
This post was edited by Sobcz on Mar 8 2009 11:53am