d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev15455565758108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Oct 4 2008 05:44am
Quote (Runn3r @ Sat, 4 Oct 2008, 11:58)
warn rofl.gif


a kedy? stale cakam
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2008 06:46am
Quote (EGY @ Wed, Oct 1 2008, 03:41pm)
wow na tos prisel sam nebo ti to nekdo musel prozradit ?


^^
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 4 2008 07:10am
Quote (vanys @ Sat, Oct 4 2008, 09:36am)
muze tedka nekdo hell rush? scl


stejně to nebudeš hrát!

Quote (Runn3r @ Sat, Oct 4 2008, 10:56am)
Otko se stal vítězem biggrin.gif hele potřebuju pomoct s botem biggrin.gif ma někdo turbot na 1.11 ? wink.gif


ty jsi taky vyhrál smile.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2008 07:12am
Quote (Runn3r @ Sat, Oct 4 2008, 10:56am)
Otko se stal vítězem biggrin.gif hele potřebuju pomoct s botem biggrin.gif ma někdo turbot na 1.11 ? wink.gif


Awesom je nej wink.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Oct 4 2008 10:37am
jak s emenuje ta zkupina jak sou tam ty mimozemstani , je to takovy techno nebo disko kdo mi to rekne bude u me buh
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2008 10:41am
Quote (Nipik @ Sat, 4 Oct 2008, 18:37)
jak s emenuje ta zkupina jak sou tam ty mimozemstani , je to takovy techno nebo disko kdo mi to rekne bude u me buh


daft punk?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Oct 6 2008 07:57am
Quote (weeble @ Sat, Oct 4 2008, 05:41pm)
daft punk?


Potřebuju pomoct,kamoš dostal lock.Za nic možna že bych našel topicy ještě někde.Dostal to neprávem.Řekne mi někdo kde mam psat?Ne njagovi pls.Někdo kdo je trusted a ma moc wink.gif díky.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 6 2008 08:18am
Quote (Runn3r @ Mon, Oct 6 2008, 01:57pm)
Potřebuju pomoct,kamoš dostal lock.Za nic možna že bych našel topicy ještě někde.Dostal to neprávem.Řekne mi někdo kde mam psat?Ne njagovi pls.Někdo kdo je trusted a ma moc wink.gif díky.


Jednoduché, stačí dat njaguarovi tak 1000$ donate a je to smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Oct 6 2008 08:36am
Quote (ghetofu @ Mon, Oct 6 2008, 03:18pm)
Jednoduché, stačí dat njaguarovi tak 1000$ donate a je to smile.gif


lol gheto sad.gif jsem psal že nic o njagovi :\
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2008 10:04am
Quote (Runn3r @ Mon, Oct 6 2008, 01:57pm)
Potřebuju pomoct,kamoš dostal lock.Za nic možna že bych našel topicy ještě někde.Dostal to neprávem.Řekne mi někdo kde mam psat?Ne njagovi pls.Někdo kdo je trusted a ma moc wink.gif díky.


Jasne.. urcite je v tom nevine wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15455565758108Next
Add Reply New Topic New Poll