☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev
1
54
55
56
57
58
108
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 32933
Replies: 1071
Track Topic
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#551
Oct 4 2008 05:44am
Quote (Runn3r @ Sat, 4 Oct 2008, 11:58)
warn
a kedy? stale cakam
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#552
Oct 4 2008 06:46am
Quote (EGY @ Wed, Oct 1 2008, 03:41pm)
wow na tos prisel sam nebo ti to nekdo musel prozradit ?
^^
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#553
Oct 4 2008 07:10am
Quote (vanys @ Sat, Oct 4 2008, 09:36am)
muze tedka nekdo hell rush? scl
stejně to nebudeš hrát!
Quote (Runn3r @ Sat, Oct 4 2008, 10:56am)
Otko se stal vítězem
hele potřebuju pomoct s botem
ma někdo turbot na 1.11 ?
ty jsi taky vyhrál
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#554
Oct 4 2008 07:12am
Quote (Runn3r @ Sat, Oct 4 2008, 10:56am)
Otko se stal vítězem
hele potřebuju pomoct s botem
ma někdo turbot na 1.11 ?
Awesom je nej
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#555
Oct 4 2008 10:37am
jak s emenuje ta zkupina jak sou tam ty mimozemstani , je to takovy techno nebo disko kdo mi to rekne bude u me buh
weeble
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
0.00
#556
Oct 4 2008 10:41am
Quote (Nipik @ Sat, 4 Oct 2008, 18:37)
jak s emenuje ta zkupina jak sou tam ty mimozemstani , je to takovy techno nebo disko kdo mi to rekne bude u me buh
daft punk?
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#557
Oct 6 2008 07:57am
Quote (weeble @ Sat, Oct 4 2008, 05:41pm)
daft punk?
Potřebuju pomoct,kamoš dostal lock.Za nic možna že bych našel topicy ještě někde.Dostal to neprávem.Řekne mi někdo kde mam psat?Ne njagovi pls.Někdo kdo je trusted a ma moc
díky.
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#558
Oct 6 2008 08:18am
Quote (Runn3r @ Mon, Oct 6 2008, 01:57pm)
Potřebuju pomoct,kamoš dostal lock.Za nic možna že bych našel topicy ještě někde.Dostal to neprávem.Řekne mi někdo kde mam psat?Ne njagovi pls.Někdo kdo je trusted a ma moc
díky.
Jednoduché, stačí dat njaguarovi tak 1000$ donate a je to
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#559
Oct 6 2008 08:36am
Quote (ghetofu @ Mon, Oct 6 2008, 03:18pm)
Jednoduché, stačí dat njaguarovi tak 1000$ donate a je to
lol gheto
jsem psal že nic o njagovi :\
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#560
Oct 6 2008 10:04am
Quote (Runn3r @ Mon, Oct 6 2008, 01:57pm)
Potřebuju pomoct,kamoš dostal lock.Za nic možna že bych našel topicy ještě někde.Dostal to neprávem.Řekne mi někdo kde mam psat?Ne njagovi pls.Někdo kdo je trusted a ma moc
díky.
Jasne.. urcite je v tom nevine
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
54
55
56
57
58
108
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact