d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev15354555657131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 6 2009 10:57am
Quote (Wourly @ Fri, 6 Mar 2009, 17:06)
Jdi do prdele, tvuj táta by se měl lépe naučit mířit do koše...

to nemas co vic rict ? sad.gif

Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Mar 6 2009 11:09am
Quote (Karbec @ Fri, Mar 6 2009, 04:57pm)
to nemas co vic rict ? sad.gif


Ne...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 6 2009 11:21am
Quote (Wourly @ Fri, Mar 6 2009, 06:09pm)
Ne...


Tak to si dost ubohy ty žebračku biggrin.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 6 2009 11:25am
Quote (Karbec @ Fri, Mar 6 2009, 03:38pm)
gz, ten profil neni aktualni, protoze nejsem zavislej na jsp jako ty a nejsem tu denne 10hodin wink.gif
muj shaman? tak jo... 1. moc low neni, ma 20k hp v stam equipu.. to s tim 10k hp bylo na 70 a to bylo dost pekny wink.gif wink.gif na shamana, navic ted na 80 je shaman totalne pvp joke,da ho kazdy protze nema jak se chranit muze se jen donekonecna healovat, nebo tak..
2. umim hrat wow? nerikam ze umim, hraju to dlouho, vyznam se v tom, a ano.. dost veci ve wow dost umim.. ale to neznamena ze ve wow jsem master..
3. jsem krypl?  zatracene, ty jsi na ceskem foru tez..
:hello!:  :hello!:


Jeee, zase tom dementnimu decku rodice povolily pc?
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 6 2009 11:26am
Quote (Karbec @ Fri, Mar 6 2009, 04:57pm)
to nemas co vic rict ? sad.gif


Co vic by mel rict? docela to sedi biggrin.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Mar 6 2009 02:42pm
Quote (Runn3r @ Fri, Mar 6 2009, 05:21pm)
Tak to si dost ubohy ty žebračku biggrin.gif


Cože ? Co jsem vyžebrával ? biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 6 2009 03:12pm
Quote (Wourly @ Fri, 6 Mar 2009, 21:42)
Cože ? Co jsem vyžebrával ? biggrin.gif


svůj život, páč maminka tě prý chtěla potratit sad.gif((((
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 6 2009 04:15pm
Quote (Wourly @ Fri, 6 Mar 2009, 22:42)
Cože ? Co jsem vyžebrával ? biggrin.gif


gz k vyžebranýmu warnu smile.gif jen tak dál
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Mar 6 2009 04:34pm
Quote (st3pix @ Fri, Mar 6 2009, 10:12pm)
svůj život, páč maminka tě prý chtěla potratit sad.gif((((


ne ne, to chcela Necuma, len sa nepostastilo
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2009 06:53am
Quote (Dieoncommand @ Fri, Mar 6 2009, 10:34pm)
ne ne, to chcela Necuma, len sa nepostastilo


Zato tvoji matce se postestilo poradnyho krypla smile.gif

This post was edited by N3cum on Mar 8 2009 06:54am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15354555657131Next
Closed New Topic New Poll