gz, ten profil neni aktualni, protoze nejsem zavislej na jsp jako ty a nejsem tu denne 10hodin

muj shaman? tak jo... 1. moc low neni, ma 20k hp v stam equipu.. to s tim 10k hp bylo na 70 a to bylo dost pekny

na shamana, navic ted na 80 je shaman totalne pvp joke,da ho kazdy protze nema jak se chranit muze se jen donekonecna healovat, nebo tak..
2. umim hrat wow? nerikam ze umim, hraju to dlouho, vyznam se v tom, a ano.. dost veci ve wow dost umim.. ale to neznamena ze ve wow jsem master..
3. jsem krypl? zatracene, ty jsi na ceskem foru tez..
:hello!: :hello!: