Quote (N3cum @ Sun, 1 Mar 2009, 18:02)
De videt ze si male blbe decko ktere nevi co placa, 1. byla tu rec i o t6 a to pada v BT (To t6 sem za to napsal do zavorky ty demente) 2. Myslis si ze kdyz mas v profilu fotku sveho low samana ktery ma jen 10.8k hp (nebo nejak tak) ze umis hrat wow? 3. Jsi proste krypl tak uz tahni na ten debilni intr
gz, ten profil neni aktualni, protoze nejsem zavislej na jsp jako ty a nejsem tu denne 10hodin

muj shaman? tak jo... 1. moc low neni, ma 20k hp v stam equipu.. to s tim 10k hp bylo na 70 a to bylo dost pekny

na shamana, navic ted na 80 je shaman totalne pvp joke,da ho kazdy protze nema jak se chranit muze se jen donekonecna healovat, nebo tak..
2. umim hrat wow? nerikam ze umim, hraju to dlouho, vyznam se v tom, a ano.. dost veci ve wow dost umim.. ale to neznamena ze ve wow jsem master..
3. jsem krypl?
Quote
Lide na ceskem foru jsou idioti
zatracene, ty jsi na ceskem foru tez..