d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev15253545556131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Mar 2 2009 12:08pm
Kebs chce být přítel
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 2 2009 12:29pm
Quote (Kebs @ Mon, Mar 2 2009, 06:08pm)
Kebs chce být přítel


A ci prosimte? biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Mar 4 2009 11:24am
gz herovi k jeho new stránkám baby.gif baby.gif baby.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Mar 4 2009 11:34am
Quote (Kebs @ Wed, Mar 4 2009, 05:24pm)
gz herovi k jeho new stránkám  baby.gif  baby.gif  baby.gif


Hod sem link biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Mar 4 2009 11:43am
http://www.homo.herocz.com

This post was edited by Kebs on Mar 4 2009 11:44am
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Mar 4 2009 11:59am
Quote (Kebs @ Wed, 4 Mar 2009, 18:43)


to nejsou moje stranky ranting.gif ted te musim za to reportnout
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Mar 4 2009 12:00pm
Quote (hero_cz @ Wed, Mar 4 2009, 06:59pm)
to nejsou moje stranky  ranting.gif  ted te musim za to reportnout


někdo mi to poslal(nebudu bonzovat) pm fakt jsem si myslel že si to ty
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Mar 6 2009 02:35am
hiro ‎:
cau
hiro ‎:
j
hiro ‎:
kamo si tu
hiro, note:
V praci.. je mi spatne
erik8 ‎:
cau
hiro ‎:
ahojky
hiro ‎:
hele
erik8 ‎:
mam skolu
hiro ‎:
myslis ze v jakym koliv elektru sezenu redukci na americkou zaastrcku?
erik8 ‎:
lol ne
erik8 ‎:
americka zastrcka je tezko sehnatelna
hiro ‎:
fakt?
hiro ‎:
a kurva
erik8 ‎:
jestli tm u vas na zlicinu nemaji tak musis chodit do specializovane
hiro ‎:
no mozna zkusim elektroword ale tam se mi nechce
hiro ‎:
sem tam chodil pracovat skoro 2 roky
hiro ‎:
to se radsi projdu k tesku tam je taky nejaky elektro
hiro ‎:
a nevis kolik by mohla stat cca?
erik8 ‎:
max 300
hiro ‎:
jestli se nevyplati koupit novy kabel
erik8 ‎:
nebo si muzes udelat vlastni redukci
hiro ‎:
mno je to jako klasicky napajeni do pc
erik8 ‎:
staci ti, kdyz budou couhat 2 draty
erik8 ‎:
omotas to kolem obvodu a bude fungovat
hiro ‎:
je to do prace ne pro sebe
hiro ‎:
v tom je trosku rozdil
erik8 ‎:
tak jim rekni, at si to sami koupi
hiro ‎:
to ne
hiro ‎:

hiro ‎:
musim byt vlezdoprdelka
erik8 ‎:
aha
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 6 2009 09:38am
Quote (N3cum @ Sun, 1 Mar 2009, 18:02)
De videt ze si male blbe decko ktere nevi co placa, 1. byla tu rec i o t6 a to pada v BT (To t6 sem za to napsal do zavorky ty demente) 2. Myslis si ze kdyz mas v profilu fotku sveho low samana ktery ma jen 10.8k hp (nebo nejak tak) ze umis hrat wow? 3. Jsi proste krypl tak uz tahni na ten debilni intr


gz, ten profil neni aktualni, protoze nejsem zavislej na jsp jako ty a nejsem tu denne 10hodin wink.gif
muj shaman? tak jo... 1. moc low neni, ma 20k hp v stam equipu.. to s tim 10k hp bylo na 70 a to bylo dost pekny wink.gif wink.gif na shamana, navic ted na 80 je shaman totalne pvp joke,da ho kazdy protze nema jak se chranit muze se jen donekonecna healovat, nebo tak..
2. umim hrat wow? nerikam ze umim, hraju to dlouho, vyznam se v tom, a ano.. dost veci ve wow dost umim.. ale to neznamena ze ve wow jsem master..
3. jsem krypl?
Quote
Lide na ceskem foru jsou idioti
zatracene, ty jsi na ceskem foru tez..
hand.gif hand.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Mar 6 2009 10:06am
Quote (Karbec @ Fri, Mar 6 2009, 03:38pm)
gz, ten profil neni aktualni, protoze nejsem zavislej na jsp jako ty a nejsem tu denne 10hodin wink.gif
muj shaman? tak jo... 1. moc low neni, ma 20k hp v stam equipu.. to s tim 10k hp bylo na 70 a to bylo dost pekny wink.gif wink.gif na shamana, navic ted na 80 je shaman totalne pvp joke,da ho kazdy protze nema jak se chranit muze se jen donekonecna healovat, nebo tak..
2. umim hrat wow? nerikam ze umim, hraju to dlouho, vyznam se v tom, a ano.. dost veci ve wow dost umim.. ale to neznamena ze ve wow jsem master..
3. jsem krypl?  zatracene, ty jsi na ceskem foru tez..
:hello!:  :hello!:


Jdi do prdele, tvuj táta by se měl lépe naučit mířit do koše...

Quote (undead_lord @ Fri, Mar 6 2009, 08:35am)

hiro ‎:
musim byt vlezdoprdelka
erik8 ‎:
aha


CHACHACHA...Ty jsi vtipnej jak stepix...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15253545556131Next
Closed New Topic New Poll