Quote (Herugurth @ Thu, Oct 2 2008, 08:45am)
Zdravíčko,
mam trochu problém s mailem, když někomu napíšu a odpoví mi, tak mi jeho odpověď přijde v pořádku, ale to co jsem původně psal je takovej rozsypanej čaj .... mail mam na centrum a používám firefox. Víte někdo co s tim?
> > Vybrali jsme si ji mimo jinĂŠ i proto, Ĺže je moĹžnost otoÄenĂÂ
> dvĂĹek
> > - byla dodĂĄna v variantÄ otevĂrĂĄnĂÂ zleva doprava, nicmĂŠnÄ
> > potĹebujeme opak. ProblĂŠm je v "kloubu" "rameni" nebo jak to nazvat.
> > JednĂĄ se o kov kterĂ˝ je na jednĂŠ stranÄ plochĂ˝ s pÄti otvory pro
> > upevnvnÄnĂ s spletitĂ˝m zakonÄenĂÂm, kterĂŠ konÄĂ v pĹĂpadÄ
> > dodanĂŠho provedenĂ dole, nicmĂŠnÄ pokud se umĂsti pro otevĹenĂ
> > dvĂĹek zprava doleva, tak konÄĂÂ nahoĹe, kde nemĂĄ do Äeho
Nepis hacky a carky