d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev15253545556108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 28 2008 02:23pm
Quote (mizi2 @ Sun, 28 Sep 2008, 21:09)
us vam de dia mne este ne


to je preto ze si loket
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 29 2008 10:20am
N RUSH SCL
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2008 09:40am
Quote (otko @ Sun, Sep 28 2008, 08:23pm)
to je preto ze si  loket


Picovina ^^
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Oct 1 2008 09:41am
Quote (N3cum @ Wed, 1 Oct 2008, 17:40)
Picovina ^^


wow na tos prisel sam nebo ti to nekdo musel prozradit ?
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Oct 2 2008 02:45am
Zdravíčko,

mam trochu problém s mailem, když někomu napíšu a odpoví mi, tak mi jeho odpověď přijde v pořádku, ale to co jsem původně psal je takovej rozsypanej čaj .... mail mam na centrum a používám firefox. Víte někdo co s tim?

> > Vybrali jsme si ji­ mimo jiné i proto, že je možnost otočení­
> dvířek
> > - byla dodána v variantě otevírání­ zleva doprava, nicméně
> > potřebujeme opak. Problém je v "kloubu" "rameni" nebo jak to nazvat.
> > Jedná se o kov který je na jedné straně plochý s pěti otvory pro
> > upevnvnění s spletitým zakončení­m, které končí­ v případě
> > dodaného provedení dole, nicméně pokud se umísti pro otevření
> > dvířek zprava doleva, tak končí­ nahoře, kde nemá do čeho
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2008 07:29am
Quote (Herugurth @ Thu, Oct 2 2008, 08:45am)
Zdravíčko,

mam trochu problém s mailem, když někomu napíšu a odpoví mi, tak mi jeho odpověď přijde v pořádku, ale to co jsem původně psal je takovej rozsypanej čaj .... mail mam na centrum a používám firefox. Víte někdo co s tim?

>  > Vybrali jsme si ji­ mimo jinĂŠ i proto, Ĺže je moĹžnost otočení­
> dvířek
>  > - byla dodĂĄna v variantě otevĂ­rĂĄní­ zleva doprava, nicmĂŠně
>  > potřebujeme opak. ProblĂŠm je v "kloubu" "rameni" nebo jak to nazvat.
>  > JednĂĄ se o kov kterĂ˝ je na jednĂŠ straně plochĂ˝ s pěti otvory pro
>  > upevnvněnĂ­ s spletitĂ˝m zakončení­m, kterĂŠ končí­ v případě
>  > dodanĂŠho provedenĂ­ dole, nicmĂŠně pokud se umĂ­sti pro otevřenĂ­
>  > dvířek zprava doleva, tak končí­ nahoře, kde nemĂĄ do čeho


Nepis hacky a carky
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Oct 2 2008 03:12pm
Quote (N3cum @ Thu, 2 Oct 2008, 15:29)
Nepis hacky a carky


Máte ještě někdo nějaký lepší řešení? Btw právě mě přišel mail kde to je ok ... ale mam předchozí 2 od jinejch lidí kde je problém.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 2 2008 05:33pm
Quote (Herugurth @ Thu, Oct 2 2008, 10:12pm)
Máte ještě někdo nějaký lepší řešení? Btw právě mě přišel mail kde to je ok ... ale mam předchozí 2 od jinejch lidí kde je problém.


zkus nastavit ve firefoxu jinou jazykovou sadu nebo jak se to nazývá,.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 3 2008 11:53am
je tu nejaky cs master? potrebuju poradit co natukat aby se mi objevilo normalni menu pro zbrane a ne jen nejake hovna napsane vlevo.. :/
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 3 2008 12:04pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, Oct 3 2008, 05:53pm)
je tu nejaky cs master? potrebuju poradit co natukat aby se mi objevilo normalni menu pro zbrane a ne jen nejake hovna napsane vlevo.. :/


v nastaveni nekde v advanced je typ kupovani zbrani, tam mas zvolenej ten starej, tak si ho tam zmen biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15253545556108Next
Add Reply New Topic New Poll