Quote (Karbec @ Sun, Mar 1 2009, 01:01pm)
gz, to nemas moc ^^
proc sbiras s2 ? nemas lespi s4 nebo s3? kdyz uz..
Ty jsi fakt zmrdeček...
E:
Gratuluju si k nové instalaci windows a ke své grafické kartě, který se už točí větráček xD...
This post was edited by Wourly on Mar 1 2009 10:20am