Quote (fifky-OVA @ Sun, 14 Sep 2008, 22:20)
j na hc foru je o nem x topicu

dokonce tam aji retard postoval jak zabil nejakeho lvl 30 palu nebo co to bylo a strasne se tim vychloubal

kkt pouziva tolik hacku ze to snad ani neni mozne..

http://img301.imageshack.us/img301/8411/screenshot038gz0.jpg
veci ako toto zabili diablo :/