d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev14950515253164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Aug 27 2008 04:01am
Quote (Runn3r @ Tue, 26 Aug 2008, 20:27)
Sosněte si nové album od DJ antoine jako že paradička smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=O1aphPXBr-0

http://www.youtube.com/watch?v=HXX-4fyAbg4 icon_pointl.gif a tam jsem teď v pátek byl minulý mno kdy byl macháč smile.gif a bomby !!


Antoine byl vzdycky jeden z top 10 :> aspon pro me...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 27 2008 04:46am
Quote (Nergalka @ Wed, 27 Aug 2008, 09:55)
Tak z novyho albicka Slipnot zrovna nakrivo nejsem  wacko.gif http://www.youtube.com/watch?v=Wws7mnMewPw


rytmicke casti jsou horsi a horsi, melodicke jsou lepsi nez to byvalo, ale porad to neni nic moc...
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Aug 27 2008 04:49am
Quote (MrReaper @ Wed, Aug 27 2008, 10:46am)
rytmicke casti jsou horsi a horsi, melodicke jsou lepsi nez to byvalo, ale porad to neni nic moc...


vcelku souhlasim, proto zustanu u iowy smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 27 2008 08:00am
Quote (Nergalka @ Wed, Aug 27 2008, 10:49am)
vcelku souhlasim, proto zustanu u iowy smile.gif


iowu jsem kdysi taky poslouchal smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 27 2008 02:02pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, Aug 27 2008, 11:01am)
Antoine byl vzdycky jeden z top 10 :> aspon pro me...


Povidej kdo dal v top 10 ? Na co ty si trance techno či elektro house? Teď začínám sosat uplně hafo hudby.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Aug 27 2008 02:25pm
Quote (Runn3r @ Wed, 27 Aug 2008, 21:02)
Povidej kdo dal v top 10 ? Na co ty si trance techno či elektro house? Teď začínám sosat uplně hafo hudby.


Mno prevazne electro house, hard dance... z tech dalsich Andrew Spencer, 2-4 groves, Laidback Luke,....
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 27 2008 04:07pm
Quote (otko @ Wed, 27 Aug 2008, 21:37)


Pochlubte Se Muzikou.

nebo

Pochlubte Se Ženskou?
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Aug 28 2008 05:48am
Quote (MrReaper @ Wed, Aug 27 2008, 10:07pm)
Pochlubte Se Muzikou.

nebo

Pochlubte Se Ženskou?


Song nestoji za nic, zenska.....vsak vy vite smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 28 2008 05:51am
Quote (otko @ Wed, 27 Aug 2008, 22:37)


moc pekna pisnicka smile.gif

no vlastne klip ^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14950515253164Next
Add Reply New Topic New Poll