d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Agresivita Na Jsp A Battl.netu > check it
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jul 25 2007 11:35am
Quote (pugacov @ Wed, Jul 25 2007, 08:14am)
Quote (undead_lord @ Wed, Jul 25 2007, 07:18am)
Quote (thebiss @ Tue, Jul 24 2007, 09:57pm)
Agresivita je, byla a bude. Pro basniky dobry topic, ale pro me ztraci na vyznamu... asi stejne jako uvazovat nad nezvednutym zachodovym prkynkem.


tzn. nic neresit, nic nepostovat?


resit, postovat, ale jen to 1. o cem neco vim, 2. nebylo napsano uz tak v deseti minulych postech, 3. to ma kvalitni myslenku


at napises cokoli, tak to vzdycky bylo, je a bude. Pro basniky dobry topic, ale pro to ztraci na vyznamu ...
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 25 2007 01:12pm
Quote (ghetofu @ Tue, Jul 24 2007, 05:38pm)
Chtěl bych reagovat na agresivitu některých lidí tady na jsp a battle.netu...Moc dobře vím že lidi jsou různí.
Ale nelíbí se mi když se tady někdo naváží do lidi kteří např. udělají špatný topic.
Timto reaguji na muj omylný topic kdy Sebasti hned reagoval negativně.
Chtěl bych se tímto zeptat: Tobě se to nikdy nestalo?
Ale přeci nebudu to vztahovat přímo na tebe, je to více lidí.
Demokratická společnost je založená na toleranci, tak proč se lidi i když se třeba neznají netolerují?
Je to tak težké? Co ti uděla napsat : Jsi oslik ale nic se něděje...Misto negativní a provokující reakce.
Jestli tohle někdo považuje za zbytečný topic tak mi vlezte na zada.


Lol. Lol. A Lol!
Kdybych se Ti neomluvil, tak neřeknu ani půl slova a pokud o sobě napíšeš, že seš píča a já ti k tomu dopíšu "+1", tak bys asi fakt potřeboval maminčinu ručičku, když to nedokážeš vzít jako vtip (tak to bylo i myšleno a myslím, že nejsem sám, kdo to tak bral).
A agresivní, napíš, nebo ukaž na jediný můj post v kterém jsem byl agresivní, ti kdo mě znají, tak si o mě myslí že jsem peace maker a "že mě seslal Bůh".
No možná jsem teď trochu agresivní, ale to jen kvuli tvýmu topicu.
bangin.gif wurf.gif wallbash.gif
A ještě něco, jo napsal jsem tuny dementních topiců na různých forech a na každém Ti mod nebo někdo s hodně posty odepíše negativně a pokud to bereš vážně, tak budeš potřebovat hodně kapesníků na vybrečení do života!
Nejsi náhodou bloger? Podle tohoto topicu bych řekl, že aj hej...
A Slovensko rulez!
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 25 2007 01:18pm
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 19:56)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 05:54pm)
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho smile.gif


V tomto případě o tobě mam valné mínění. Bud si léčíš nějáky mindrak. Nebo si v realu malý pán.


krasne pozitivni reakce ktera se presne hodi do tohohle topicu biggrin.gif..jeste od autora tohole topicu bych tak prehnanou rekaci jen po spatnem pochopeni vyjadreni necekal
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 25 2007 01:28pm
vouch for palec & sebasti... Slovaci jsou imho fajn lidi a to i presto ze to tam je samy hip hoper... akorat neumej hrat volejbal smile.gif

edit: btw vsimli jste si nekdy ze hip hoperi a ganxtaz pouzivaj casto slovicko respekt, ale kdyz dojde na vec tak je to to posledni co maji? smile.gif (myslim samozrejme takove ty hodne drsne hopers & ganxtas)

This post was edited by MrReaper on Jul 25 2007 01:30pm
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 25 2007 01:33pm
Quote (MrReaper @ Wed, Jul 25 2007, 07:28pm)
vouch for palec & sebasti... Slovaci jsou imho fajn lidi a to i presto ze to tam je samy hip hoper... akorat neumej hrat volejbal smile.gif

edit: btw vsimli jste si nekdy ze hip hoperi a ganxtaz pouzivaj casto slovicko respekt, ale kdyz dojde na vec tak je to to posledni co maji? smile.gif (myslim samozrejme takove ty hodne drsne hopers & ganxtas)


btw: jak je mysleno vouch? to co jsem našel ve slovniku mi logicky nezapada do kontextu... (zaručit se, ručit, odpovídat, být odpovědný, doložit, citovat, dokázat)
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 25 2007 01:37pm
Quote (Sebasti @ Wed, Jul 25 2007, 07:33pm)
Quote (MrReaper @ Wed, Jul 25 2007, 07:28pm)
vouch for palec & sebasti... Slovaci jsou imho fajn lidi a to i presto ze to tam je samy hip hoper... akorat neumej hrat volejbal smile.gif

edit: btw vsimli jste si nekdy ze hip hoperi a ganxtaz pouzivaj casto slovicko respekt, ale kdyz dojde na vec tak je to to posledni co maji? smile.gif (myslim samozrejme takove ty hodne drsne hopers & ganxtas)


btw: jak je mysleno vouch? to co jsem našel ve slovniku mi logicky nezapada do kontextu... (zaručit se, ručit, odpovídat, být odpovědný, doložit, citovat, dokázat)


hledej ve slovniku vocuch rofl lol
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 25 2007 01:42pm
Quote (Sebasti @ Wed, 25 Jul 2007, 21:33)
Quote (MrReaper @ Wed, Jul 25 2007, 07:28pm)
vouch for palec & sebasti... Slovaci jsou imho fajn lidi a to i presto ze to tam je samy hip hoper... akorat neumej hrat volejbal smile.gif

edit: btw vsimli jste si nekdy ze hip hoperi a ganxtaz pouzivaj casto slovicko respekt, ale kdyz dojde na vec tak je to to posledni co maji? smile.gif (myslim samozrejme takove ty hodne drsne hopers & ganxtas)


btw: jak je mysleno vouch? to co jsem našel ve slovniku mi logicky nezapada do kontextu... (zaručit se, ručit, odpovídat, být odpovědný, doložit, citovat, dokázat)


1.tak v tomto pripade to bude znamenat nejspis to nalezene "citovat".
2. ja samozrejme patrim k tem nejhorsim prudicum a pedantum Undead lorde, hlavne co se tebe tyce ....
3. LOCK THAT SHIT !
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jul 25 2007 01:51pm
Quote (CarodeJ @ Wed, Jul 25 2007, 07:42pm)
Quote (Sebasti @ Wed, 25 Jul 2007, 21:33)
Quote (MrReaper @ Wed, Jul 25 2007, 07:28pm)
vouch for palec & sebasti... Slovaci jsou imho fajn lidi a to i presto ze to tam je samy hip hoper... akorat neumej hrat volejbal smile.gif

edit: btw vsimli jste si nekdy ze hip hoperi a ganxtaz pouzivaj casto slovicko respekt, ale kdyz dojde na vec tak je to to posledni co maji? smile.gif (myslim samozrejme takove ty hodne drsne hopers & ganxtas)


btw: jak je mysleno vouch? to co jsem našel ve slovniku mi logicky nezapada do kontextu... (zaručit se, ručit, odpovídat, být odpovědný, doložit, citovat, dokázat)


1.tak v tomto pripade to bude znamenat nejspis to nalezene "citovat".
2. ja samozrejme patrim k tem nejhorsim prudicum a pedantum Undead lorde, hlavne co se tebe tyce ....
3. LOCK THAT SHIT !


2] nejses nejhorsi, ale jses jednim z nich
3] lockovat muzou mods a spol. spise by meli locknout tebe
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jul 25 2007 04:01pm
nereste picoviny omg
btw karbec je pica spamovaci
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 25 2007 04:05pm
Quote (sapier @ Thu, 26 Jul 2007, 00:01)
nereste picoviny omg
btw karbec je pica spamovaci


drz hubu kokote .. 3 posty neni spam idiote
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll