d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev14567825Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 31 2007 12:10am
Quote (Dieoncommand @ Fri, 31 Aug 2007, 07:59)
gieb name!!


kozata dark elfica BaDBaBySitteR, acc M0f0
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 31 2007 03:17am
Quote (M0f0 @ Fri, Aug 31 2007, 07:10am)
kozata dark elfica BaDBaBySitteR, acc M0f0


Account nikomu sdelovat nemusis, staci jen jmeno te kozate dark elfice a kdyby si cokoliv potreboval poradit, just pm me a ja ti odpovim na otazky smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2007 04:07am
Quote (M0f0 @ Fri, 31 Aug 2007, 07:10)
Quote (Dieoncommand @ Fri, 31 Aug 2007, 07:59)
gieb name!!


kozata dark elfica BaDBaBySitteR, acc M0f0


co aj v robote sa hrajkas? biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 31 2007 04:24am
Quote (otko @ Fri, 31 Aug 2007, 12:07)
Quote (M0f0 @ Fri, 31 Aug 2007, 08:10)
Quote (Dieoncommand @ Fri, 31 Aug 2007, 07:59)
gieb name!!

kozata dark elfica BaDBaBySitteR

co aj v robote sa hrajkas? biggrin.gif


sad.gif to som stihol vcera pred spanim, nez mi volala kamoska a kecali sme 3/4 hodku, som mohol byt aspon lvl 10 biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 31 2007 05:16am
Quote (z3r0. @ Fri, Aug 31 2007, 03:33am)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 30 2007, 11:10pm)
obyčejně
summoneři PS ES a Warlock jsou do arény a olympiády jedněmi z
nejsilnějších charů. healují si summonka a ještě  střílí šípy:)


Gladiator aka duelist = da best! smile.gif


je best ale summoner ho myslím položí, summoner má problémy snad akorát s DA, který patří do top 5 v aréně smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 31 2007 05:23am
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 31 2007, 12:16pm)
je best ale summoner ho myslím položí, summoner má problémy snad akorát s DA, který patří do top 5 v aréně smile.gif


Nebudu se hadat,ale myslim si ze glad summonera polozi... v c5 urcite, a v c4... ty jeho skilly docela zerou smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 31 2007 05:28am
Quote (z3r0. @ Fri, Aug 31 2007, 12:23pm)
Nebudu se hadat,ale myslim si ze glad summonera polozi... v c5 urcite, a v c4... ty jeho skilly docela zerou smile.gif


ale DA taky krájí v aréně co se dá. Jinak mluvím o C4 , ale teď si nejsem jistý jestli ho položil glad nebo ne. JO a ještě sem zapomněl na mastera arény Overlorda tongue.gif

Takže moje top 6 arény

Gladiator
Summoneři
Overlord
Dark avenger
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 31 2007 08:24am
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 31 2007, 12:28pm)
ale DA taky krájí v aréně co se dá. Jinak mluvím o C4 , ale teď si nejsem jistý jestli ho položil glad nebo ne. JO a ještě sem zapomněl na mastera arény Overlorda tongue.gif

Takže moje top 6 arény

Gladiator
Summoneři
Overlord
Dark avenger


shield stun rox, ale aj DA sa da zvladnu..akurat vcera som skusal v arene s DA a dalo sa.. Neviem aky mal lvl ale mal dooma + damasek.. Kocur lahol po par ranach a ked som pretlacil na DA slow, stacilo len behat dookola..

Quote
kozata dark elfica BaDBaBySitteR


napis kockedy aj mne. A hlavne pamataj, ze Imperium je to zle tongue.gif


Inak mam vazne problemi s jednym questom, konkretne s tymto http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/index.php?id=15040
Spravil som ho uz 4 krat, kvoli keyom na DC a ten prasivy mysterious stone nepada a nepada! Potrebujem ho aby som mohol dropovat q itemy na A recepty..
Je to bugle? Nema s tym niekto skusenosti?

This post was edited by Dieoncommand on Aug 31 2007 08:29am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2007 08:34am
nevie niekto poradit daky velmi high rate server pre zabavu biggrin.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 31 2007 08:55am
Quote (otko @ Fri, Aug 31 2007, 03:34pm)
nevie niekto poradit daky velmi high rate server pre zabavu biggrin.gif


http://l2.hopzone.net/ tady si muzes najit nejaky ten server, snad je to dobry web smile.gif

Jinak co se tyce toho DA , to je asi lama ked si nechal zabit summona! smile.gif Mel by ho nechat v rohu, dobehnout k tobe, dat shield stun a az pak ho pustit... ale tot muj nazor, v praxi to bude trochu jinak.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567825Next
Closed New Topic New Poll