d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pomozte > plz
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 28 2007 12:34am
Quote (Runn3r @ Fri, 27 Jul 2007, 18:55)
Quote (Esantin @ Fri, Jul 27 2007, 06:54pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 27 2007, 06:35pm)
tak co už jsi ho hacknul ? wink.gif


kde je tvůj green center style? biggrin.gif


limegreen ;d


nelííbil se vám tak s ním nebudu psát tady .... ale traduju tím stylem furt wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll