Quote (Killer111 @ Mon, 23 Jul 2007, 22:44)
Quote (Lua @ Mon, Jul 23 2007, 08:15pm)
už hraju wowy ale pokud poradiš kde a co na photoshop tak to se mi celkem i libí
myslím si že na photoshop je potřeba určitý "skill" ale pokud pojedeš čistě podle tutoriálů , neměl by být problém
asi tak no..
ale chce to i vic casu a muzes jet podle tutu nebo jak chces