d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechci Se Tak Jednoduše Vzdát Svého Snu > potřebuju rady typy triky
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 23 2007 05:34am
dalsi moznost je delani sigu .. jenze me nebavi furt sedet u photoshopu a delat signy wink.gif
ale kdyz pak za sign mam ~150 fg tak se to vyplati.
takhle sem si vydelal asi 700 fg
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 23 2007 01:15pm
už hraju wowy ale pokud poradiš kde a co na photoshop tak to se mi celkem i libí
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 23 2007 02:44pm
Quote (Lua @ Mon, Jul 23 2007, 08:15pm)
už hraju wowy ale pokud poradiš kde a co na photoshop tak to se mi celkem i libí


myslím si že na photoshop je potřeba určitý "skill" ale pokud pojedeš čistě podle tutoriálů , neměl by být problém
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 23 2007 04:06pm
Quote (Killer111 @ Mon, 23 Jul 2007, 22:44)
Quote (Lua @ Mon, Jul 23 2007, 08:15pm)
už hraju wowy ale pokud poradiš kde a co na photoshop tak to se mi celkem i libí


myslím si že na photoshop je potřeba určitý "skill" ale pokud pojedeš čistě podle tutoriálů , neměl by být problém

asi tak no..
ale chce to i vic casu a muzes jet podle tutu nebo jak chces
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 24 2007 01:06pm
no chtěl bych to skusit biggrin.gif
tady mě nejvic sere to že sem po celou dobu hrani co hraju nemohl mít nick Lua konečně ho mam nevim co se stalo ale mam ho ale nemam jak bych sním hrál páč nemámfgs zákon schválnostina wowicich mam taky Lua smile.gif pala blood elf biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 24 2007 01:50pm
Quote (Lua @ Tue, 24 Jul 2007, 21:06)
no chtěl bych to skusit biggrin.gif
tady mě nejvic sere to že sem po celou dobu hrani co hraju nemohl mít nick Lua konečně ho mam nevim co se stalo ale mam ho ale nemam jak bych sním hrál páč nemámfgs zákon schválnostina wowicich mam taky Lua smile.gif pala blood elf biggrin.gif


Karbec ti ten nick uvolnil ... aby si zalozil topic ,karbec si tady dal +1 a ostatni též .. a fifky to tu zaspamoval tim ze se me snazí flamovat heart.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 25 2007 02:33am
Quote (Karbec @ Tue, Jul 24 2007, 07:50pm)
Quote (Lua @ Tue, 24 Jul 2007, 21:06)
no chtěl bych to skusit biggrin.gif
tady mě nejvic sere to že sem po celou dobu hrani co hraju nemohl mít nick Lua konečně ho mam nevim co se stalo ale mam ho ale nemam jak bych sním hrál páč nemámfgs zákon schválnostina wowicich mam taky Lua smile.gif pala blood elf biggrin.gif


Karbec ti ten nick uvolnil ... aby si zalozil topic ,karbec si tady dal +1 a ostatni též .. a fifky to tu zaspamoval tim ze se me snazí flamovat heart.gif


Kde jsem na tebe neco rekl v tomhle topicu?^
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 02:54am
Quote (Lua @ Sat, 21 Jul 2007, 00:32)
no můj sen je zase mage prostě pvp ale na pvp nemam páč nemám fgs
jedno mě napadá hight donate ale to nikdo neudělá takže need rady na čem se dá vydělat asi nejlípa relativně rychle?
řekněme že doufam budu mit vic jak 200fg a ted nevim co... help prosím


ez icon_pointr.gif less talk more mf/trade
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll