Quote (st3pix @ Mon, 16 Jul 2007, 11:30)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 16 2007, 08:23am)
Quote (st3pix @ Mon, 16 Jul 2007, 09:14)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 16 2007, 07:13am)
můžu taky +1?
TY NE
PROČ NE?!?lebo si decko, ok trosku to tu skludnite, a bezte sa trebars hrat von s loptou, ale az po 3, ked nebude tak moc palit slnko...