[QUOTE=Esantin,Mon, Jul 23 2007, 03:29pm][QUOTE=Karbec,Mon, Jul 23 2007, 02:52pm][QUOTE=Esantin,Mon, 23 Jul 2007, 16:33][QUOTE=fifky-OVA,Sun, Jul 22 2007, 11:32am][QUOTE=FF-speed,Sun, Jul 22 2007, 11:31am][QUOTE=Karbec,Sun, 22 Jul 2007, 11:27][QUOTE=otko,Sun, 22 Jul 2007, 13:13][QUOTE=FF-speed,Sun, 22 Jul 2007, 11:35][QUOTE=IqLimited,Sun, 22 Jul 2007, 10:21][QUOTE=fifky-OVA,Sun, Jul 22 2007, 09:15am][QUOTE=FF-speed,Sun, Jul 22 2007, 08:59am][QUOTE=Karbec,Sun, 22 Jul 2007, 08:42]mam ban , gz[/QUOTE]
HaHa Owned ![/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
stop quoting me naps ![/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
ofc make ur + posts[/QUOTE]
omfg kkt karbec aby zase nespamoval[/QUOTE]
já myslel že jste kámoši

[/QUOTE]
coze????!!!!!!!!! -.-[/QUOTE]
si mu dělal signy, ne? ^[/QUOTE]
jsem si to taky myslel

a konec spamu zde omg.
si pak sectete kolik postu jste tu udelali a zjistite kdo je tu nejvetsi spammer