d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přidá Se Někdo Do Party? > kdy přesně bude reset?
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 24 2007 04:42am
mi udělejte seznam jak udělat low rozpočet smitera aby přežil ut wink.gif chcu totiž na eastu prodat aspoň 20 torchu smile.gif co nejdřive smile.gif ať jsou ještě drahé smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 24 2007 06:28am
goresky
draculy
highlord
nakej pala shield hodne base res 4perf dia nejlepe kurast nebo vortex
do ruky black nebo heavens light shael shael

no a pak vsechno hodne resist a life
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 24 2007 07:26am
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 24 2007, 10:42am)
mi udělejte seznam jak udělat low rozpočet smitera aby přežil ut wink.gif chcu totiž na eastu prodat aspoň 20 torchu smile.gif co nejdřive smile.gif ať jsou ještě drahé smile.gif


taky nad tim zacinam uvazovat smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll