Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:23)
asi tak

ale UT je nice na to, aby sis nechal nasypat fgs za 1-85 services

právě

akorát nechápu, kam se všechny ty fgs z lvl servisů poděly

to fakt bylo kilčo za každej 1-80... njn utrácel jsem moc za věci, který maj teď nulovou hodnotu

Quote (Karbec @ Sat, 23 Jun 2007, 13:23)
lol noob
karbec, nespamuj tak vokatě. je to eklhaft
This post was edited by dessa5 on Jun 23 2007 05:27am