d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lfg Hc > minimalne celej normal
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 06:16am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 12:15pm)
nekecej, bues hrat jako vzdy ...


ja uz nejsem tak zavisly jako predtim biggrin.gif a navic jsem si uvedomil ze jsem fakt noob jen porad mfuju a nic nenachazim tak proc se s tim srat.. tongue.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 06:18am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 14:16)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 12:15pm)
nekecej, bues hrat jako vzdy ...


ja uz nejsem tak zavisly jako predtim biggrin.gif a navic jsem si uvedomil ze jsem fakt noob jen porad mfuju a nic nenachazim tak proc se s tim srat.. tongue.gif


nj mf runy moc nenesou biggrin.gif
leda taklhe ze zacatku ladderu, kdy i blba wizzi bude stat ranec
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 06:21am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 12:18pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 14:16)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 12:15pm)
nekecej, bues hrat jako vzdy ...


ja uz nejsem tak zavisly jako predtim biggrin.gif a navic jsem si uvedomil ze jsem fakt noob jen porad mfuju a nic nenachazim tak proc se s tim srat.. tongue.gif


nj mf runy moc nenesou biggrin.gif
leda taklhe ze zacatku ladderu, kdy i blba wizzi bude stat ranec


tjn jako ten wizzy uz jsem nasel.. ale asi kdyz ma cenu 0,1 fg biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 23 2007 07:08am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 14:21)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 12:18pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 14:16)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 12:15pm)
nekecej, bues hrat jako vzdy ...


ja uz nejsem tak zavisly jako predtim biggrin.gif a navic jsem si uvedomil ze jsem fakt noob jen porad mfuju a nic nenachazim tak proc se s tim srat.. tongue.gif


nj mf runy moc nenesou biggrin.gif
leda taklhe ze zacatku ladderu, kdy i blba wizzi bude stat ranec


tjn jako ten wizzy uz jsem nasel.. ale asi kdyz ma cenu 0,1 fg biggrin.gif


vocuh
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 23 2007 08:16am
GHETOFU = IMBA ROFL COPTER ( blizz soc ^^) Bolt.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 08:37am
Quote (ghetofu @ Sat, Jun 23 2007, 02:16pm)
GHETOFU = IMBA ROFL COPTER ( blizz soc ^^) Bolt.gif


fifky-OVA = IMBA ROFL COPTER ( sexy bo baba ) Bolt.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2007 08:28am
[B]tak v kolik na jakem chan ?B]
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 24 2007 08:54am
Quote

1. Pugy - bo barp
2. UBU
3. vine - hammer
4. Sob - various sork
5. st3pix - ele druid
6. sapier - hammer / light sork
7. MrReaper - summon necro
8. Rad


jeste udelame 4 mista, pokud bychom se vsichni nesesli...

Quote

1. alda
2. steza
3. Ghetofu - blizz sork
4. sebasti


koukam, ze je docela velky zajem
skoro to vidim na 2 grupy...jeste dalsi zajemci:

Quote

1. RattSnakeCZ - fb+orb sork
2. Dessa - hammer/java/bo/ench/light/smite
3. Mr.Superstar
4. fifky-OVA - bo barp



Quote (Leri @ Fri, Jun 22 2007, 05:32pm)
xd!
btw lfg je clan?!

LFG = Look For Group
moc hraju wowy smile.gif

PS: vi se presnej cas resetu?

Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Jun 24 2007 08:56am
[QUOTE=Radmag,Sun, Jun 24 2007, 02:54pm][QUOTE]


PS: vi se presnej cas resetu?[/QUOTE]

ma to byt zverejneno na bnet status foru. ALe atm tam jeste nic neni. Mozna tam bude zitra biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 24 2007 09:03am
kurva tak jakou noc to je ? biggrin.gif dneska nebo zejtra ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll