Quote (otko @ Mon, Jun 18 2007, 04:51pm)
Quote (alda @ Mon, 18 Jun 2007, 14:36)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 18 2007, 02:42pm)
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 17 2007, 09:53pm)
za 6 minut 

n1 vtip, taky se vam zda tento prispevek nesmyslny?
cekal sem lepsi odpovedi .. ale budis

mno diky moc.. a snad i bude reset
povedz co lepsie si cakal lol....
odpoved typu:
ja mam brata co ma frajerku ktora ma synovca a jeho otec ma kamarata co hravaju golf a jeho stryna robi upratovacku v blizzarde a mi prezradila ze reset uz nikdy nebude ?^^
myslete si o me co chcete ale je sem chtel vedet datum vedel sem ze to bude nekdy ted (vzydyt uz to trva skoro rok....) ale nevedel sem kdy presne mno co uz

diky moc ... a tento topic nesmyslny ok jak pro koho ... jo a ja a spamer?? jj sem spamer