d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdy Bude Reset > mno tak se ukazte
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 21 2007 04:30am
Quote (Radmag @ Thu, 21 Jun 2007, 08:53)
Quote (undead_lord @ Thu, Jun 21 2007, 08:19am)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 07:21am)
200fg tomu, kdo udela v novym ladderu jako prvni lvl 97 smile.gif


200 fg o to, ze to udela hero biggrin.gif


v tom pripade 200fg tomu, kdo udela 97 jako prvni po Herovi...

a aby to bylo zajimavejsi, tak na HC


ta výzva se mě líbí rade tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 21 2007 05:01am
no uz porobil zo 10 spiritov par forty 1 infy .... biggrin.gif

dufam ze daju aj daky novy patch inac by to asi nemalo zmysel
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 21 2007 05:19am
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:51)
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:48)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:37)
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:35)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:27)
http://www.battle.net/

RESET ofic oznameny na 25 juna smile.gif


lol


lol vies citat tak citaj www.battle.net/diablo2exp
ty lol lolovsky


LOL


mas pravdu radsej ako reset si treba kupit oblecenie od nackov uglyhammer.gif

vies aj pisat nieco ine ako LOL alebo Thor steinar ??? alebo chytas inteligencny kvocient od tvojej novej thor bundy??


Tak to bylo docela vostRý!

Zalistuj třeba na stránku 4 a třeba ti to dojde šašku.
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jun 21 2007 05:36am
Quote (zerkii @ Thu, Jun 21 2007, 11:19am)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:51)
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:48)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:37)
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:35)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:27)
http://www.battle.net/

RESET ofic oznameny na 25 juna smile.gif


lol


lol vies citat tak citaj www.battle.net/diablo2exp
ty lol lolovsky


LOL


mas pravdu radsej ako reset si treba kupit oblecenie od nackov uglyhammer.gif

vies aj pisat nieco ine ako LOL alebo Thor steinar ??? alebo chytas inteligencny kvocient od tvojej novej thor bundy??


Tak to bylo docela vostRý!

Zalistuj třeba na stránku 4 a třeba ti to dojde šašku.


uz toho nechte, posilejte si treba PMs

Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 21 2007 08:18am
Quote (otko @ Mon, Jun 18 2007, 04:51pm)
Quote (alda @ Mon, 18 Jun 2007, 14:36)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 18 2007, 02:42pm)
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 17 2007, 09:53pm)
za 6 minut wink.gifbiggrin.gif


n1 vtip, taky se vam zda tento prispevek nesmyslny?


cekal sem lepsi odpovedi .. ale budis biggrin.gif mno diky moc.. a snad i bude reset


povedz co lepsie si cakal lol....

odpoved typu:

ja mam brata co ma frajerku ktora ma synovca a jeho otec ma kamarata co hravaju golf a jeho stryna robi upratovacku v blizzarde a mi prezradila ze reset uz nikdy nebude ?^^

myslete si o me co chcete ale je sem chtel vedet datum vedel sem ze to bude nekdy ted (vzydyt uz to trva skoro rok....) ale nevedel sem kdy presne mno co uz biggrin.gif diky moc ... a tento topic nesmyslny ok jak pro koho ... jo a ja a spamer?? jj sem spamer biggrin.gif
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jun 21 2007 10:07am
25.6.2007 check bliz.com
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jun 21 2007 10:12am
Quote (1shot1kill @ Thu, Jun 21 2007, 04:07pm)
25.6.2007 check bliz.com


blick cvak biggrin.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 21 2007 10:38am
Quote (1shot1kill @ Thu, 21 Jun 2007, 17:07)
25.6.2007 check bliz.com


AcedraC #2
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 21 2007 12:00pm
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 17:38)
Quote (1shot1kill @ Thu, 21 Jun 2007, 17:07)
25.6.2007 check bliz.com


AcedraC #2


coze? multi acc?biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2007 12:20pm
Quote (MrReaper @ Thu, Jun 21 2007, 10:22am)
reset je mi u prdele, jsem zvedavej co zase blizz zhnoji novym patchem


jo to by mě taky zajimalo, co bude nove a co ne... rek bych, ze bude jen uprava skillu a synerigii... :/
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll