d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Ví Adresu Na Shiftyho? > chtěl bych mu poslat dáreček
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 11 2007 07:03am
Quote (undead_lord @ Mon, Jun 11 2007, 12:28pm)

myslim si ze tady uz to bylo hodne krat. nekdo se nasere, zepta se o adresu nebo chce bitku irl, ale stejne k tomu nedojde protoze to jsou jenom chlapacky reci, na ktery stejne zapomene behem par hod, protoze to nemysli vazne...

viz ja vs zero .. uz me nechal na pokoji..


nenech se prekvapit... zero nikdy nespi, on jen vyckava smile.gif

Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 11 2007 07:20am
Quote (undead_lord @ Mon, Jun 11 2007, 12:28pm)
Quote (st3pix @ Mon, Jun 11 2007, 10:44am)
Quote (Karbec @ Sun, Jun 10 2007, 03:37pm)
tak tohle je rofl..
me vykradly x krát..
vocuh phu.. nezer to tolik


já jen nechci, abychom dopadli jak korejci, kteří se střílejí kvůli prohraný DotĚ nebo nevim co.

Okradl tě, seš nasranej, k. Ale víc bych to nehrotil


myslim si ze tady uz to bylo hodne krat. nekdo se nasere, zepta se o adresu nebo chce bitku irl, ale stejne k tomu nedojde protoze to jsou jenom chlapacky reci, na ktery stejne zapomene behem par hod, protoze to nemysli vazne...

viz ja vs zero .. uz me nechal na pokoji..



drazdis hada bosou nohou smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2007 10:40am
dla jsem mu adresu uz na nej cekam wink.gif v sobotu biggrin.gif

btw runner bydli asi 1km ode me a taky se milujem wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 11 2007 11:12am
Quote (sapier @ Mon, 11 Jun 2007, 16:40)
dla jsem mu adresu uz na nej cekam wink.gif v sobotu biggrin.gif

btw runner bydli asi 1km ode me a taky se milujem wink.gif


taký kůsek ? biggrin.gif

to k vám asi někdy přijedu a pudem mu házet šutry do okna biggrin.gif
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jun 11 2007 12:01pm
Quote (FF-speed @ Mon, Jun 11 2007, 05:12pm)
Quote (sapier @ Mon, 11 Jun 2007, 16:40)
dla jsem mu adresu uz na nej cekam wink.gif v sobotu biggrin.gif

btw runner bydli asi 1km ode me a taky se milujem wink.gif


taký kůsek ? biggrin.gif

to k vám asi někdy přijedu a pudem mu házet šutry do okna biggrin.gif


Quote (sapier @ Mon, Jun 11 2007, 04:40pm)
dla jsem  mu adresu uz na nej cekam wink.gif v sobotu biggrin.gif

btw runner bydli asi 1km ode me a taky se milujem wink.gif


OMG vy jste jokeři biggrin.gif btw na začátku prázdnin by jsme se mohly sejít v tý Praze ne? wink.gif

This post was edited by fu.me on Jun 11 2007 12:02pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2007 01:07pm
kdyz mi date mapu abych nasel tu prdel prahu tak klidne smile.gif

This post was edited by sapier on Jun 11 2007 01:07pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 11 2007 02:33pm
Quote (sapier @ Mon, Jun 11 2007, 08:07pm)
kdyz mi date mapu abych nasel tu prdel prahu tak klidne smile.gif


jj ty tak nácek v avataru retarde
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 12 2007 11:37am
Quote (undead_lord @ Mon, Jun 11 2007, 01:28pm)
Quote (st3pix @ Mon, Jun 11 2007, 10:44am)
Quote (Karbec @ Sun, Jun 10 2007, 03:37pm)
tak tohle je rofl..
me vykradly x krát..
vocuh phu.. nezer to tolik


já jen nechci, abychom dopadli jak korejci, kteří se střílejí kvůli prohraný DotĚ nebo nevim co.

Okradl tě, seš nasranej, k. Ale víc bych to nehrotil


myslim si ze tady uz to bylo hodne krat. nekdo se nasere, zepta se o adresu nebo chce bitku irl, ale stejne k tomu nedojde protoze to jsou jenom chlapacky reci, na ktery stejne zapomene behem par hod, protoze to nemysli vazne...

viz ja vs zero .. uz me nechal na pokoji..


nechal sem te napokoji,nebot vim ze s tebou nic neudelam,,, stejne tak se sapierem.

A neni problem v tom, ze jsou to jen "chlapacky" reci,ja bych klidne prijel a vyresil to, ale v mem pripade jde spise o zalezitost financni,nebot dostat se z jedne strany republiky (jizni morava az u hranic) treba do prahy,ostravy neni az tak docela levne... a rozhodne mne nikdo z vas za ty prachy nestoji.
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 12 2007 11:42am
Quote (z3r0. @ Tue, 12 Jun 2007, 19:37)
Quote (undead_lord @ Mon, Jun 11 2007, 01:28pm)
Quote (st3pix @ Mon, Jun 11 2007, 10:44am)
Quote (Karbec @ Sun, Jun 10 2007, 03:37pm)
tak tohle je rofl..
me vykradly x krát..
vocuh phu.. nezer to tolik


já jen nechci, abychom dopadli jak korejci, kteří se střílejí kvůli prohraný DotĚ nebo nevim co.

Okradl tě, seš nasranej, k. Ale víc bych to nehrotil


myslim si ze tady uz to bylo hodne krat. nekdo se nasere, zepta se o adresu nebo chce bitku irl, ale stejne k tomu nedojde protoze to jsou jenom chlapacky reci, na ktery stejne zapomene behem par hod, protoze to nemysli vazne...

viz ja vs zero .. uz me nechal na pokoji..


nechal sem te napokoji,nebot vim ze s tebou nic neudelam,,, stejne tak se sapierem.

A neni problem v tom, ze jsou to jen "chlapacky" reci,ja bych klidne prijel a vyresil to, ale v mem pripade jde spise o zalezitost financni,nebot dostat se z jedne strany republiky (jizni morava az u hranic) treba do prahy,ostravy neni az tak docela levne... a rozhodne mne nikdo z vas za ty prachy nestoji.


proplatim ti cestu biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2007 12:48pm
huh tak prijet
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll