Quote (undead_lord @ Mon, Jun 11 2007, 01:28pm)
Quote (st3pix @ Mon, Jun 11 2007, 10:44am)
Quote (Karbec @ Sun, Jun 10 2007, 03:37pm)
tak tohle je rofl..
me vykradly x krát..
vocuh phu.. nezer to tolik
já jen nechci, abychom dopadli jak korejci, kteří se střílejí kvůli prohraný DotĚ nebo nevim co.
Okradl tě, seš nasranej, k. Ale víc bych to nehrotil
myslim si ze tady uz to bylo hodne krat. nekdo se nasere, zepta se o adresu nebo chce bitku irl, ale stejne k tomu nedojde protoze to jsou jenom chlapacky reci, na ktery stejne zapomene behem par hod, protoze to nemysli vazne...
viz ja vs zero .. uz me nechal na pokoji..
nechal sem te napokoji,nebot vim ze s tebou nic neudelam,,, stejne tak se sapierem.
A neni problem v tom, ze jsou to jen "chlapacky" reci,ja bych klidne prijel a vyresil to, ale v mem pripade jde spise o zalezitost financni,nebot dostat se z jedne strany republiky (jizni morava az u hranic) treba do prahy,ostravy neni az tak docela levne... a rozhodne mne nikdo z vas za ty prachy nestoji.