d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Urazy > podelte sa so svojimi urazmi
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 02:23pm
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 07:38pm)
Quote (Karbec @ Sat, 23 Jun 2007, 21:06)
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 21:03)
Vedle vas jsem asi nula....ja mivam jen takove hokejove blbosti.. wink.gif


( "hokejove blbosti" )
(( Otres mozku , rozbita hlava ,..... ))
^^ laugh.gif


puk dokaze divy, kdyz to clovek neceka smile.gif ja sem dostal pukem do palice, kdyz sem projizdel za brankou bez helmy a celkem to zabolelo smile.gif


ouch.. tj taky napad jezdit pri hokeji bez helmy smile.gif ( leda ze by ti omylem spadla wink.gif )

This post was edited by fifky-OVA on Jun 23 2007 02:23pm
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2007 02:44pm
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 22:23)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 07:38pm)
Quote (Karbec @ Sat, 23 Jun 2007, 21:06)
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 21:03)
Vedle vas jsem asi nula....ja mivam jen takove hokejove blbosti.. wink.gif


( "hokejove blbosti" )
(( Otres mozku , rozbita hlava ,..... ))
^^ laugh.gif


puk dokaze divy, kdyz to clovek neceka smile.gif ja sem dostal pukem do palice, kdyz sem projizdel za brankou bez helmy a celkem to zabolelo smile.gif


ouch.. tj taky napad jezdit pri hokeji bez helmy smile.gif ( leda ze by ti omylem spadla wink.gif )


hokej je hodne o velke tupe bolesti..daleko vic se bojim takovych zakernosti...(viset za ksicht z plotu?) ...je pravda ze lehky otres mozku jsem mel..podlitiny jsem mival taky na hlave nez jsem zacal pouzivat kvalitni helmu...a kdyz vas takove stokilove prase zataha vsi silou hokejkou za trislo taky neni nic prijemneho (vsak jsem mu potom taky sekl hokejkou do krku a dostal na 3 zapasy stopku biggrin.gif )
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 23 2007 06:22pm
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 22:44)
hokej je hodne o velke tupe bolesti..daleko vic se bojim takovych zakernosti...(viset za ksicht z plotu?) ...je pravda ze lehky otres mozku jsem mel..podlitiny jsem mival taky na hlave nez jsem zacal pouzivat kvalitni helmu...a kdyz vas takove stokilove prase zataha vsi silou hokejkou za trislo taky neni nic prijemneho (vsak jsem mu potom taky sekl hokejkou do krku a dostal na 3 zapasy stopku biggrin.gif )


co se ti na tom nezda? to byla dost ostra bolest, taky me to stalo peknych par stehu...
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 24 2007 12:33am
Quote (MrReaper @ Sun, 24 Jun 2007, 02:22)
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 22:44)
hokej je hodne o velke tupe bolesti..daleko vic se bojim takovych zakernosti...(viset za ksicht z plotu?) ...je pravda ze lehky otres mozku jsem mel..podlitiny jsem mival taky na hlave nez jsem zacal pouzivat kvalitni helmu...a kdyz vas takove stokilove prase zataha vsi silou hokejkou za trislo taky neni nic prijemneho (vsak jsem mu potom taky sekl hokejkou do krku a dostal na 3 zapasy stopku biggrin.gif )


co se ti na tom nezda? to byla dost ostra bolest, taky me to stalo peknych par stehu...


nechapu jak to mohlo vypadat a dal jsem to jako priklad toho co bych vazne nechtel zazit ...vseobecne si nemyslim ze jizvy jsou cool biggrin.gif..takovou bolest si proste nedokazu asik ani predstavit ...
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2007 02:03am
hmm, sice jich nemam moc, ale par ano... spis takovy trapas... biggrin.gif

9x-11x rozbite celo (uz to presne nvm)
Zlomena ruka
Zlomeny malicek (1320kč)
pak lehčích otřenin a milion kousanců od komára...
pár jizev po tele (hlavně na rukou a hlavě)

to je asi vse...
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 24 2007 02:17am
Quote (palec @ Sun, Jun 24 2007, 06:33am)
Quote (MrReaper @ Sun, 24 Jun 2007, 02:22)
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 22:44)
hokej je hodne o velke tupe bolesti..daleko vic se bojim takovych zakernosti...(viset za ksicht z plotu?) ...je pravda ze lehky otres mozku jsem mel..podlitiny jsem mival taky na hlave nez jsem zacal pouzivat kvalitni helmu...a kdyz vas takove stokilove prase zataha vsi silou hokejkou za trislo taky neni nic prijemneho (vsak jsem mu potom taky sekl hokejkou do krku a dostal na 3 zapasy stopku biggrin.gif )


co se ti na tom nezda? to byla dost ostra bolest, taky me to stalo peknych par stehu...


nechapu jak to mohlo vypadat a dal jsem to jako priklad toho co bych vazne nechtel zazit ...vseobecne si nemyslim ze jizvy jsou cool biggrin.gif..takovou bolest si proste nedokazu asik ani predstavit ...


pripada mi, ze hokej se nekdy hodne podoba wrestlingu s rozdilem, ze je to real a na lede.

a osobne jsem nikdy nemel nic zlomenyho smile.gif

This post was edited by undead_lord on Jun 24 2007 02:19am
Member
Posts: 1,603
Joined: Mar 29 2007
Gold: 1.01
Jun 24 2007 03:04am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 24 2007, 01:17am)
Quote (palec @ Sun, Jun 24 2007, 06:33am)
Quote (MrReaper @ Sun, 24 Jun 2007, 02:22)
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 22:44)
hokej je hodne o velke tupe bolesti..daleko vic se bojim takovych zakernosti...(viset za ksicht z plotu?) ...je pravda ze lehky otres mozku jsem mel..podlitiny jsem mival taky na hlave nez jsem zacal pouzivat kvalitni helmu...a kdyz vas takove stokilove prase zataha vsi silou hokejkou za trislo taky neni nic prijemneho (vsak jsem mu potom taky sekl hokejkou do krku a dostal na 3 zapasy stopku biggrin.gif )


co se ti na tom nezda? to byla dost ostra bolest, taky me to stalo peknych par stehu...


nechapu jak to mohlo vypadat a dal jsem to jako priklad toho co bych vazne nechtel zazit ...vseobecne si nemyslim ze jizvy jsou cool biggrin.gif..takovou bolest si proste nedokazu asik ani predstavit ...


pripada mi, ze hokej se nekdy hodne podoba wrestlingu s rozdilem, ze je to real a na lede.

a osobne jsem nikdy nemel nic zlomenyho smile.gif


Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 24 2007 04:40am
fresh úraz--> vylomený přední zub biggrin.gif
staré úrazy -->vela hafo biggrin.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 24 2007 04:51am
doposud sem nemel nic zlomeneho.
Maximalne natahnuty sval na noze,nebo neco narazeneho, ale jinak nic.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 7 2007 11:28am
sad.gif vcera sem doprovazel kamosku,znacne podnapily a vezl sem ji kolo. Kolo mne jaksi zaclo padat,tak aby nespadlo sem ho chtel pozvednout,ale nejak sem zapackoval a narazil sem hlavou na plot, silnice byla asi uzka. Tak sem si rozbil hlavu o plot,to musela byt sranda smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll