Quote (palec @ Sun, Jun 24 2007, 06:33am)
Quote (MrReaper @ Sun, 24 Jun 2007, 02:22)
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 22:44)
hokej je hodne o velke tupe bolesti..daleko vic se bojim takovych zakernosti...(
viset za ksicht z plotu?) ...je pravda ze lehky otres mozku jsem mel..podlitiny jsem mival taky na hlave nez jsem zacal pouzivat kvalitni helmu...a kdyz vas takove stokilove prase zataha vsi silou hokejkou za trislo taky neni nic prijemneho (vsak jsem mu potom taky sekl hokejkou do krku a dostal na 3 zapasy stopku

)
co se ti na tom nezda? to byla dost ostra bolest, taky me to stalo peknych par stehu...
nechapu jak to mohlo vypadat a dal jsem to jako priklad toho co bych vazne nechtel zazit ...vseobecne si nemyslim ze jizvy jsou cool

..takovou bolest si proste nedokazu asik ani predstavit ...
pripada mi, ze hokej se nekdy hodne podoba wrestlingu s rozdilem, ze je to real a na lede.
a osobne jsem nikdy nemel nic zlomenyho
This post was edited by undead_lord on Jun 24 2007 02:19am