d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sobuv Hudebni Fanklub > motto: nulova tolerance
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 5 2007 12:09pm
Quote (kvaski_svk @ Tue, Jun 5 2007, 04:45pm)
Quote (MrReaper @ Tue, Jun 5 2007, 03:36pm)
Quote (kvaski_svk @ Tue, 5 Jun 2007, 16:27)
Ide niekto z vas na Iron Maiden v Ostrave 6.6?


pokud se nepletu tak tam jde Leri slavit maturitu za 7 (muj tip Leri, doufam ze si to ted davas smile.gif ) a jinak asi nikdo...


a sob tam nejde?


mam strasny kotle ve skole a nemam ani moc prachu .. nakonec sem to vzdal. ale vopravdu sem chtìl jít protoze loni v Praze byly Madeni suprový.
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jun 5 2007 01:28pm
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 5 2007, 06:09pm)
Quote (kvaski_svk @ Tue, Jun 5 2007, 04:45pm)
Quote (MrReaper @ Tue, Jun 5 2007, 03:36pm)
Quote (kvaski_svk @ Tue, 5 Jun 2007, 16:27)
Ide niekto z vas na Iron Maiden v Ostrave 6.6?


pokud se nepletu tak tam jde Leri slavit maturitu za 7 (muj tip Leri, doufam ze si to ted davas smile.gif ) a jinak asi nikdo...


a sob tam nejde?


mam strasny kotle ve skole a nemam ani moc prachu .. nakonec sem to vzdal. ale vopravdu sem chtìl jít protoze loni v Praze byly Madeni suprový.


to je skoda... dost sa na to tesim... prvy krat v zivote na maiden... blush.gif
Member
Posts: 49
Joined: May 29 2007
Gold: 57.90
Jun 5 2007 01:41pm
Teïka bude zajímavej koncert v roxy, 8.6 v roxy slaví Drum'n'Bass šestý narozky tak kdo bydlí v Praze tak pøijïte smile.gif))
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 5 2007 02:15pm
Quote (DeallerCZ @ Tue, 5 Jun 2007, 21:41)
Teïka bude zajímavej koncert v roxy, 8.6 v roxy slaví Drum'n'Bass šestý narozky tak kdo bydlí v Praze tak pøijïte smile.gif))


to je nejaka skupina? rofl.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 5 2007 04:08pm
http://www.youtube.com/watch?v=OhWmc43Z4FM - tak todle nepotrebuje komentar.. :-) dobre rozjetej koncert proste.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 7 2007 04:19am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 5 2007, 06:09pm)
Quote (kvaski_svk @ Tue, Jun 5 2007, 04:45pm)
Quote (MrReaper @ Tue, Jun 5 2007, 03:36pm)
Quote (kvaski_svk @ Tue, 5 Jun 2007, 16:27)
Ide niekto z vas na Iron Maiden v Ostrave 6.6?


pokud se nepletu tak tam jde Leri slavit maturitu za 7 (muj tip Leri, doufam ze si to ted davas smile.gif ) a jinak asi nikdo...


a sob tam nejde?


mam strasny kotle ve skole a nemam ani moc prachu .. nakonec sem to vzdal. ale vopravdu sem chtìl jít protoze loni v Praze byly Madeni suprový.


Mno musim rict ze ti prdolici byli teda poradne slyset smile.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jun 7 2007 07:20am
o boze to bolo tak super!
skoda ze si tam sobe nebol... o moc si prisiel
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 8 2007 05:49am
Máte rádi temnou melodickou hudbu? Jednoznaène bych vám doporuèil Dargaard! (nebojte se, tohle má s metlem spoleèného velmi málo). Pro lepší popis pøedkládám info o kapele z wikipedie, sám neumím jejich styl moc definovat: http://en.wikipedia.org/wiki/Dargaard

http://www.radioblogclub.com/search/0/dargaard -- tady pár hudebních ukázek
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 18 2007 05:13am
http://music.server.sk/---program-koncertov-bratislava-snoop-dogg-vystupi-13-jula-v-bratislave--category-je-10-x-id-je-19699

popis k akcii je dost na 2 veci, myslim ze prelozeny z home page na ktoru sa ale vdaka firemnemu firewallu nedostanem, ale uz samotna akcia moze byt celkom fajn, takze pre vsetkych hip hoperov davam do pozornosti wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll