Quote (Sobcz @ Tue, Jun 5 2007, 06:09pm)
Quote (kvaski_svk @ Tue, Jun 5 2007, 04:45pm)
Quote (MrReaper @ Tue, Jun 5 2007, 03:36pm)
Quote (kvaski_svk @ Tue, 5 Jun 2007, 16:27)
Ide niekto z vas na Iron Maiden v Ostrave 6.6?
pokud se nepletu tak tam jde Leri slavit maturitu za 7 (muj tip Leri, doufam ze si to ted davas

) a jinak asi nikdo...
a sob tam nejde?
mam strasny kotle ve skole a nemam ani moc prachu .. nakonec sem to vzdal. ale vopravdu sem chtìl jít protoze loni v Praze byly Madeni suprový.
to je skoda... dost sa na to tesim... prvy krat v zivote na maiden...