d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Kam Chodite Nejcasteji Na Mf > thx
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 21 2007 01:28pm
Quote (undead_lord @ Mon, May 21 2007, 07:26pm)
ja toho hera nechapu, nasetri si 7k+ fg a koupi si za to nub necra sad.gif

to je jeste horsi investice nez jeho 2 k fg do raffle


to mi ty fg mohl dat.. vyslo by to lepe pro obe strany
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 01:31pm
asi chce mít jeden good char biggrin.gif
ale jak ho znám tak ho to pøestane za chvíli bavit a prodá to biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 21 2007 01:32pm
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 07:31pm)
asi chce mít jeden good char biggrin.gif
ale jak ho znám tak ho to pøestane za chvíli bavit a prodá to biggrin.gif


jak jinak.. wink.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
May 21 2007 01:36pm
craftuj ja na tom udelal asi 2k fg ofc velky podil ma na tom esova soso bo jsem craftil sniii heart.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 21 2007 01:39pm
Quote (sapier @ Mon, May 21 2007, 07:36pm)
craftuj ja na tom udelal asi 2k fg ofc velky podil ma na tom esova soso bo jsem craftil sniii heart.gif


co vsechno jsi craftil?
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 21 2007 02:30pm
ok nejak to snad udelam ted sem pred chvilkou nasel na baalovi aracha 113 ed biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
May 21 2007 03:30pm
Quote (fifky-OVA @ Mon, May 21 2007, 07:39pm)
Quote (sapier @ Mon, May 21 2007, 07:36pm)
craftuj ja na tom udelal asi 2k fg ofc velky podil ma na tom esova soso bo jsem craftil sniii heart.gif


co vsechno jsi craftil?


vse ale spise jen amus
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
May 21 2007 03:57pm
Kdyz jsem jeste hral a zacal ladder, tak jsem chodil do chaos na 'normal' a nejake %mf me fakt moc netrapilo -.-

Nasel jsem tam vse co jsem potreboval na prvni soso po par runech ~ na takovou co protahne 7 tvych dalsich az na hell za par minut, no a zbytek se da najit treba tady na foru. No a pak stacilo par pwe s robotem, ktereho si napises sam kvuli blizz., pak jeste jeden nahodny jbod, zvlast kdyz je prvni na ladderu sleep4.gif

P.S. ehm, jo classic ... jina pravidla, jine fyzikalni zakony! wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 09:54pm
Quote (nighthag @ Mon, May 21 2007, 09:57pm)
Kdyz jsem jeste hral a zacal ladder, tak jsem chodil do chaos na 'normal' a nejake %mf me fakt moc netrapilo -.-

Nasel jsem tam vse co jsem potreboval na prvni soso po par runech ~ na takovou co protahne 7 tvych dalsich az na hell za par minut, no a zbytek se da najit treba tady na foru. No a pak stacilo par pwe s robotem, ktereho si napises sam kvuli blizz., pak jeste jeden nahodny jbod, zvlast kdyz je prvni na ladderu sleep4.gif

P.S. ehm, jo classic ... jina pravidla, jine fyzikalni zakony! wink.gif


hm ale teï se muly protahovat moc nevyplácí, runy kvùli dupùm už nemají takovou cenu jako døív (ist 22-30Fg)
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 22 2007 12:38am
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll