[QUOTE=hero_cz,Thu, May 24 2007, 05:23pm][QUOTE=undead_lord,Thu, 24 May 2007, 16:24][QUOTE=fifky-OVA,Thu, May 24 2007, 02:08pm][QUOTE=CarodeJ,Wed, May 23 2007, 06:15am][QUOTE=Leri,Wed, May 23 2007, 05:11am][QUOTE=CarodeJ,Tue, May 22 2007, 09:41pm][QUOTE=Leri,Tue, May 22 2007, 06:54pm][QUOTE=undead_lord,Tue, May 22 2007, 06:50pm][QUOTE=Leri,Tue, May 22 2007, 06:22pm][QUOTE=majklcze,Tue, May 22 2007, 06:17pm]
ACC JOINED | PAYED=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Leri | no
undead_lord | no | (5fg)
Karbec | no
1shot1kill | no
GoPlay | no
8/30 lidi... porad to vypada spatne.. asi to zrusim a udelam je v celosvetovem (jsp) rozsahu

...
poor czechs... no uvidime v patek[/QUOTE]
v jakem slova smyslu jsi to myslel?[/QUOTE]
nemachruj ze mas 6k fg ^^[/QUOTE]
tak tahle varianta mne opravdu nenapadla...
ja to spise myslel tak, jestli "jsme ubozi"[/QUOTE]
Nesmis byt tak vztahovacnej

Kdy uz si zvyknes, ze pro nektery lidi proste nejses teh one ?

[/QUOTE]
Tohle bylo mysleno v jednotnem cisle. A jestlize nekdo, kdo tady prijde jednou za pul roku napise tohle, tak se mi to nezda zrovna vhodne.
Caro, staci mi ze jsem pro tebe "teh one", nemam uz zadne jine cile

[/QUOTE]
hh vocuh, ja te zeru ofc

[/QUOTE]
kdo zere me?[/QUOTE]
pes[/QUOTE]
kocka[/QUOTE]
kočkopes