d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > ++ 1. české PlacenÉ Pwe ++
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 22 2007 11:11pm
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 09:41pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:54pm)
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:50pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:22pm)
Quote (majklcze @ Tue, May 22 2007, 06:17pm)
ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Leri | no
undead_lord | no | (5fg)
Karbec | no
1shot1kill | no
GoPlay | no

8/30 lidi... porad to vypada spatne.. asi to zrusim a udelam je v celosvetovem (jsp) rozsahu sad.gif... poor czechs... no uvidime v patek


v jakem slova smyslu jsi to myslel?


nemachruj ze mas 6k fg ^^


tak tahle varianta mne opravdu nenapadla...
ja to spise myslel tak, jestli "jsme ubozi"


Nesmis byt tak vztahovacnej wink.gif Kdy uz si zvyknes, ze pro nektery lidi proste nejses teh one ? biggrin.gif


Tohle bylo mysleno v jednotnem cisle. A jestlize nekdo, kdo tady prijde jednou za pul roku napise tohle, tak se mi to nezda zrovna vhodne.
Caro, staci mi ze jsem pro tebe "teh one", nemam uz zadne jine cile smile.gif

This post was edited by Leri on May 22 2007 11:12pm
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 23 2007 12:15am
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:11am)
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 09:41pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:54pm)
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:50pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:22pm)
Quote (majklcze @ Tue, May 22 2007, 06:17pm)
ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Leri | no
undead_lord | no | (5fg)
Karbec | no
1shot1kill | no
GoPlay | no

8/30 lidi... porad to vypada spatne.. asi to zrusim a udelam je v celosvetovem (jsp) rozsahu sad.gif... poor czechs... no uvidime v patek


v jakem slova smyslu jsi to myslel?


nemachruj ze mas 6k fg ^^


tak tahle varianta mne opravdu nenapadla...
ja to spise myslel tak, jestli "jsme ubozi"


Nesmis byt tak vztahovacnej wink.gif Kdy uz si zvyknes, ze pro nektery lidi proste nejses teh one ? biggrin.gif


Tohle bylo mysleno v jednotnem cisle. A jestlize nekdo, kdo tady prijde jednou za pul roku napise tohle, tak se mi to nezda zrovna vhodne.
Caro, staci mi ze jsem pro tebe "teh one", nemam uz zadne jine cile smile.gif


hh vocuh, ja te zeru ofc wink.gif
Member
Posts: 2,036
Joined: Nov 15 2006
Gold: 10.50
May 24 2007 07:43am
--zruseno--
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 24 2007 07:47am
to je vul biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 24 2007 08:08am
Quote (CarodeJ @ Wed, May 23 2007, 06:15am)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:11am)
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 09:41pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:54pm)
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:50pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:22pm)
Quote (majklcze @ Tue, May 22 2007, 06:17pm)
ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Leri | no
undead_lord | no | (5fg)
Karbec | no
1shot1kill | no
GoPlay | no

8/30 lidi... porad to vypada spatne.. asi to zrusim a udelam je v celosvetovem (jsp) rozsahu sad.gif... poor czechs... no uvidime v patek


v jakem slova smyslu jsi to myslel?


nemachruj ze mas 6k fg ^^


tak tahle varianta mne opravdu nenapadla...
ja to spise myslel tak, jestli "jsme ubozi"


Nesmis byt tak vztahovacnej wink.gif Kdy uz si zvyknes, ze pro nektery lidi proste nejses teh one ? biggrin.gif


Tohle bylo mysleno v jednotnem cisle. A jestlize nekdo, kdo tady prijde jednou za pul roku napise tohle, tak se mi to nezda zrovna vhodne.
Caro, staci mi ze jsem pro tebe "teh one", nemam uz zadne jine cile smile.gif


hh vocuh, ja te zeru ofc wink.gif


kdo zere me?
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 24 2007 09:24am
Quote (fifky-OVA @ Thu, May 24 2007, 02:08pm)
Quote (CarodeJ @ Wed, May 23 2007, 06:15am)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:11am)
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 09:41pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:54pm)
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:50pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:22pm)
Quote (majklcze @ Tue, May 22 2007, 06:17pm)
ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Leri | no
undead_lord | no | (5fg)
Karbec | no
1shot1kill | no
GoPlay | no

8/30 lidi... porad to vypada spatne.. asi to zrusim a udelam je v celosvetovem (jsp) rozsahu sad.gif... poor czechs... no uvidime v patek


v jakem slova smyslu jsi to myslel?


nemachruj ze mas 6k fg ^^


tak tahle varianta mne opravdu nenapadla...
ja to spise myslel tak, jestli "jsme ubozi"


Nesmis byt tak vztahovacnej wink.gif Kdy uz si zvyknes, ze pro nektery lidi proste nejses teh one ? biggrin.gif


Tohle bylo mysleno v jednotnem cisle. A jestlize nekdo, kdo tady prijde jednou za pul roku napise tohle, tak se mi to nezda zrovna vhodne.
Caro, staci mi ze jsem pro tebe "teh one", nemam uz zadne jine cile smile.gif


hh vocuh, ja te zeru ofc wink.gif


kdo zere me?


pes
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 24 2007 11:23am
Quote (undead_lord @ Thu, 24 May 2007, 16:24)
Quote (fifky-OVA @ Thu, May 24 2007, 02:08pm)
Quote (CarodeJ @ Wed, May 23 2007, 06:15am)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:11am)
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 09:41pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:54pm)
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 06:50pm)
Quote (Leri @ Tue, May 22 2007, 06:22pm)
Quote (majklcze @ Tue, May 22 2007, 06:17pm)
ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Leri | no
undead_lord | no | (5fg)
Karbec | no
1shot1kill | no
GoPlay | no

8/30 lidi... porad to vypada spatne.. asi to zrusim a udelam je v celosvetovem (jsp) rozsahu sad.gif... poor czechs... no uvidime v patek


v jakem slova smyslu jsi to myslel?


nemachruj ze mas 6k fg ^^


tak tahle varianta mne opravdu nenapadla...
ja to spise myslel tak, jestli "jsme ubozi"


Nesmis byt tak vztahovacnej wink.gif Kdy uz si zvyknes, ze pro nektery lidi proste nejses teh one ? biggrin.gif


Tohle bylo mysleno v jednotnem cisle. A jestlize nekdo, kdo tady prijde jednou za pul roku napise tohle, tak se mi to nezda zrovna vhodne.
Caro, staci mi ze jsem pro tebe "teh one", nemam uz zadne jine cile smile.gif


hh vocuh, ja te zeru ofc wink.gif


kdo zere me?


pes


kocka
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 24 2007 11:25am
[QUOTE=hero_cz,Thu, May 24 2007, 05:23pm][QUOTE=undead_lord,Thu, 24 May 2007, 16:24][QUOTE=fifky-OVA,Thu, May 24 2007, 02:08pm][QUOTE=CarodeJ,Wed, May 23 2007, 06:15am][QUOTE=Leri,Wed, May 23 2007, 05:11am][QUOTE=CarodeJ,Tue, May 22 2007, 09:41pm][QUOTE=Leri,Tue, May 22 2007, 06:54pm][QUOTE=undead_lord,Tue, May 22 2007, 06:50pm][QUOTE=Leri,Tue, May 22 2007, 06:22pm][QUOTE=majklcze,Tue, May 22 2007, 06:17pm]ACC JOINED | PAYED
=================
majklcze | no (ofc ^^)
teks | no
otko | no
Leri | no
undead_lord | no | (5fg)
Karbec | no
1shot1kill | no
GoPlay | no

8/30 lidi... porad to vypada spatne.. asi to zrusim a udelam je v celosvetovem (jsp) rozsahu sad.gif... poor czechs... no uvidime v patek[/QUOTE]

v jakem slova smyslu jsi to myslel?[/QUOTE]

nemachruj ze mas 6k fg ^^[/QUOTE]

tak tahle varianta mne opravdu nenapadla...
ja to spise myslel tak, jestli "jsme ubozi"[/QUOTE]

Nesmis byt tak vztahovacnej wink.gif Kdy uz si zvyknes, ze pro nektery lidi proste nejses teh one ? biggrin.gif[/QUOTE]

Tohle bylo mysleno v jednotnem cisle. A jestlize nekdo, kdo tady prijde jednou za pul roku napise tohle, tak se mi to nezda zrovna vhodne.
Caro, staci mi ze jsem pro tebe "teh one", nemam uz zadne jine cile smile.gif[/QUOTE]

hh vocuh, ja te zeru ofc wink.gif[/QUOTE]

kdo zere me?[/QUOTE]

pes[/QUOTE]

kocka[/QUOTE]

kočkopes
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 24 2007 01:27pm
Quote (majklcze @ Thu, May 24 2007, 01:43pm)
--zruseno--


Huraa ja vedel ze nemam posilat fg smile.gif Byl to pokus o nevinny skem

This post was edited by Leri on May 24 2007 01:28pm
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 24 2007 01:37pm
Quote (Leri @ Thu, May 24 2007, 07:27pm)
Quote (majklcze @ Thu, May 24 2007, 01:43pm)
--zruseno--


Huraa ja vedel ze nemam posilat fg smile.gif Byl to pokus o nevinny skem


bych rekl ze to bylo perfektne naplanovany ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll