Quote (palec @ Sat, May 12 2007, 07:53am)
rekl bych ze ho tam sob ma jeste od te doby nez se povinne zmenil na 64x64..takze kdo ho mel uz predtim a byl v poradku...mohl si nechat 100x100 pokud by si sob ted chtel zmenit avatar...byl by taky 64x64

to neni pravda .. tys nevidel jaxem ho zmenil na ten s deckem a zpatky ? ^^ porad 100/100 ofc -.-