d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ČeskĂŠ a SlovenskĂŠ > Jaký Je VᚠOblíbený Seriál ???
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
May 8 2007 03:06pm
Quote (FF-speed @ Tue, May 8 2007, 08:54pm)
Quote (dessa5 @ Tue, May 8 2007, 08:52pm)
Quote (FF-speed @ Mon, May 7 2007, 05:11pm)
Tak já to asi začnu


Southpark
Červený Trpaslík
Hvězdná Brána

edit : Fuck .... málem sem zapomněl na Walker Texas Ranger biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


omg stejnej vkus jak já biggrin.gif
a ještě k tomu Simpsons & Futurama


hh neboj simsons sem vynechal biggrin.gif
njn Dessa de v mých stopách, nebo já v jeho ? blink.gif


Když checknu birth date, řekl bych, že spíš ty v mých stopách než já v tvých biggrin.gif
i když stargate mám teprve rozkoukanou desátou sérii .D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 8 2007 03:24pm
Quote (undead_lord @ Tue, May 8 2007, 08:29pm)
Quote (Lua @ Tue, May 8 2007, 12:07pm)
Naruto
Star gate
Zenaty se závazky
chuva na hlidaní
Dr.House rox
jako mam jich vic ale nevzpomenu si smile.gif

edit lol se divim ze tu nekdo sleduje naruta u kolikahe dilu jste? biggrin.gif
mam par favorited ktery mam v kompu
9 ep kakashi sharingan user ^^
48-50ep rock lee vs gaara
62ep neji vs naruto a ty predem ale to sou vokecavky
67ep sasuke vs gaara
116-117 neji vs kidomaru
13x naruto vs sasuke smile.gif
pak celovecerni filmy
a pak v nedeli nove dily shippuden kdy to zacne bejt zajimave smile.gif
ale ve smes sou vsechny dobre

pro fanousky doporucuji naruto battle arena 1 pak 2 ale dvojku nemam jednicka grafika 2d ale jinak je to dobre smile.gif
pak este holduju sountrackum mam v mobilu gaara theme/a orochimaru theme/gyakuten atd smile.gif
tak kolik dilu jste videli? smile.gif


behem 14 dnu jsem videl 220 dilu ^^

ted shipuuden 12 nebo 13

btw jake "pak celovecerni filmy"??


hh sem samej pripad taky sem videl behem 14 dni skoro vsechny celovecernaky byly dva zatim 3ti se dela a nevim hledej na ytb pokud je nesmazli smile.gif
shippuden za
ne bejt husty jako tesim se konecne se to nak potkalo
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
May 9 2007 04:04am
sg1
sg atlantis
simpsons
akta x (prvni dily)
Mr. Bean
"Byl jednou jeden život"
M.A.S.H
"Svět tajemných sil"
.....

a Dr.house, Lost muzu taky .... a par dalsich by se jeste naslo ...
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
May 9 2007 05:38am
Quote (fifky-OVA @ Tue, 8 May 2007, 13:47)
Quote (Megafusion @ Tue, May 8 2007, 11:33am)
family guy
csi: miami a las vegas
NCIS
Simpsons


na family guye jses dival v aj?


kukavam to stale, ne v tv uz, ale na kompe... som to kukaval aj ked som bol v statoch
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 9 2007 07:52am
Quote (Megafusion @ Wed, May 9 2007, 11:38am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 8 May 2007, 13:47)
Quote (Megafusion @ Tue, May 8 2007, 11:33am)
family guy
csi: miami a las vegas
NCIS
Simpsons


na family guye jses dival v aj?


kukavam to stale, ne v tv uz, ale na kompe... som to kukaval aj ked som bol v statoch


aha protoze jak jsem videl nektere ty ukazky tak me to celkem zaujalo smile.gif hlavne to video s bin ladinem biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
May 9 2007 08:56am
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 07:38pm)
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 05:23pm)
simpsons
futurama


no dobre aj RD ale RD je miestami trochu onicom


ukaz mi kde je RD vo ničom
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 9 2007 08:56am
Quote (Josefista @ Wed, May 9 2007, 02:56pm)
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 07:38pm)
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 05:23pm)
simpsons
futurama


no dobre aj RD ale RD je miestami trochu onicom


ukaz mi kde je RD vo ničom


realm down? xD
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 9 2007 12:58pm
Quote (Esantin @ Wed, May 9 2007, 02:56pm)
Quote (Josefista @ Wed, May 9 2007, 02:56pm)
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 07:38pm)
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 05:23pm)
simpsons
futurama


no dobre aj RD ale RD je miestami trochu onicom


ukaz mi kde je RD vo ničom


realm down? xD


realm down je opravdu "vo ničom" wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 9 2007 01:22pm
Quote (Josefista @ Wed, May 9 2007, 03:56pm)
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 07:38pm)
Quote (Skeletoff @ Mon, May 7 2007, 05:23pm)
simpsons
futurama


no dobre aj RD ale RD je miestami trochu onicom


ukaz mi kde je RD vo ničom


vouch až na episodu "jiná dimenze" kde mě ten song na začátku vopravdu nevoslnil.. asi jediná slabší chvilka smile.gif

This post was edited by Sobcz on May 9 2007 01:22pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
May 11 2007 04:54pm
The OC biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll