d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Slovní Fotbal > Poďte spamovat
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Apr 18 2007 12:57pm
Quote (kvaski_svk @ Wed, Apr 18 2007, 08:44pm)
Quote (dessa5 @ Wed, Apr 18 2007, 06:32pm)
Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 06:22pm)
Exodus


ustrašenec


ECuador


nemalo to byt nahodou 1 ppd ?

ortopED
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Apr 18 2007 01:04pm
mozu byt aj mena?

ak ano tak eduard wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Apr 18 2007 01:40pm
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 06:08pm)
kua uz prestante tu spamovat nebo nam to tady fakt zrusi sad.gif


rozumné slovo .... serme na to wink.gif

This post was edited by FF-speed on Apr 18 2007 01:40pm
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 18 2007 01:58pm
Quote (FF-speed @ Wed, Apr 18 2007, 07:40pm)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 06:08pm)
kua uz prestante tu spamovat nebo nam to tady fakt zrusi sad.gif


rozumné slovo .... serme na to wink.gif


jj, tak já začnu:

Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 18 2007 02:03pm
to je tvoje doma na koberci ?biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 18 2007 02:05pm
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 20:58)
Quote (FF-speed @ Wed, Apr 18 2007, 07:40pm)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 06:08pm)
kua uz prestante tu spamovat nebo nam to tady fakt zrusi sad.gif


rozumné slovo .... serme na to wink.gif


jj, tak já začnu:

<IMG alt="" src="http://img252.imageshack.us/img252/3403/hovnozw1.jpg">


fuj to je hovno
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 18 2007 02:08pm
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:05pm)

fuj to je hovno


Objev roku biggrin.gif
Ano, je to hovno! biggrin.gif


Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 08:03pm)
to je tvoje doma na koberci ?biggrin.gif


ee, stáhnul jsem ten picutre tady biggrin.gif
http://lukuv.osoba.cz/hovna

vysrat se na koberec, vyfotit to... to je moc práce, na to jsem moc línej biggrin.gif


tady je ještě jedno slovenské hovno, když jsme na tom československém fóru biggrin.gif
http://www.bomba.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=2793

This post was edited by dessa5 on Apr 18 2007 02:11pm
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 18 2007 02:12pm
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 21:08)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:05pm)

fuj to je hovno


Objev roku biggrin.gif
Ano, je to hovno! biggrin.gif


Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 08:03pm)
to je tvoje doma na koberci ?biggrin.gif


ee, stáhnul jsem ten picutre tady biggrin.gif
http://lukuv.osoba.cz/hovna

vysrat se na koberec, vyfotit to... to je moc práce, na to jsem moc línej biggrin.gif


proc bys to mel ty delat si kup psa ten to rad vykona za tebe:D
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 18 2007 02:13pm
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:12pm)
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 21:08)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:05pm)

fuj to je hovno


Objev roku biggrin.gif
Ano, je to hovno! biggrin.gif


Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 08:03pm)
to je tvoje doma na koberci ?biggrin.gif


ee, stáhnul jsem ten picutre tady biggrin.gif
http://lukuv.osoba.cz/hovna

vysrat se na koberec, vyfotit to... to je moc práce, na to jsem moc línej biggrin.gif


proc bys to mel ty delat si kup psa ten to rad vykona za tebe:D


fuj, pes... ani náhodou biggrin.gif
sere to po koberci, slintá to, musí se to krmit a venčit... Ani náhodou biggrin.gif
Chudák by v mojí péči zhebnul, stačí jak mi postupně umírají kytky, když je tak "pečlivě" zalejvám.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 18 2007 02:17pm
teto co to mate v ruke....ukazte!!
a ne ne ne ...
teto to je HOVNO! fuj

This post was edited by otko on Apr 18 2007 02:17pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll