Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:05pm)
fuj to je hovno
Objev roku

Ano, je to hovno!

Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 08:03pm)
to je tvoje doma na koberci ?

ee, stáhnul jsem ten picutre tady
http://lukuv.osoba.cz/hovnavysrat se na koberec, vyfotit to... to je moc práce, na to jsem moc línej

tady je ještě jedno slovenské hovno, když jsme na tom československém fóru
http://www.bomba.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=2793 This post was edited by dessa5 on Apr 18 2007 02:11pm